meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA55K40 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستشوی کف پوش ها با اسکرابر

سطوح کف در اماکن عمومی، تجاری و صنعتی از جمله سطوحی می باشند که به واسطه تردد بالای افراد و یا محصولات تولیدی و مواد اولیه به کار رفته در خطوط تولید بسیار آلوده و کثیف می باشند. نظافت و شستشوی این سطوح علاوه بر ارتقا سطوح بهداشتی و تامین سلامت افراد، افزایش کیفیت محصولات تولیدی و افزایش عمر مفید دستگاه ها را نیز در پی دارد. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی در نظافت و شستشوی سطوح به خاطر وسعت بالای چنین اماکنی و تردد بالای افراد و یا ماهیت آلودگی ها، کیفیت مطلوبی نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را تامین نماید. از این رو استفاده از شیوه های نوین و دستگاه های مکانیزه ایی چون اسکرابر ها یا زمین شوی ها گزینه مناسبی برای نظافت چنین اماکنی می باشد. 

عملکرد دستگاه اسکرابر صنعتی

مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، برس دیسکی، موتور مکنده  تی بخش های اصلی یک دستگاه کف شوی صنعتی می باشد. این دستگاه ها با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت نموده و در نهایت با مکش آب آلوده ناشی از شستشو  و انتقال آن به مخزن آب کثیف، توسط تی و موتور مکنده نصب شده در انتهای دستگاه، سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. 

دسته بندی اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه 

اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته کف شوی های دستی و کف شوی های سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند. در مدل های دستی کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و آن را هدایت می نماید در حالیکه نمونه های خودرویی مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با نشستن بر روی صندلی دستگاه کف شوی را هدایت می نماید. ابعاد نمونه های دستی در مقایسه با نمونه های خودرویی کوچک تر بوده و از این و قابلیت جا به جایی و قدرت مانور بالاتری نسبت به مدل های خودرویی دارند. 

درخواست اطلاعات :