meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی قطعات دستگاه های صنعتی با کارواش دستی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : QUADRO800TST
تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در کارگاه های تولیدی و واحد های صنعتی بزرگ به مرور زمان و استفاده مکرر دچار آلودگی میشوند. دسترسی به نقاط مختلف این ماشین آلات ممکن است سخت باشد و یا به طور کلی خارج از دسترس کاربر باشد. در این صورت نظافت آن با مشکل روبرو خواهد شد. باقیماندن آلودگی ها به مدت طولانی باعث کاهش بازده کاری دستگاه و تجهیزات میشود به همین دلیل نظافت آنها به طور منظم از اهمیت بالایی برخوردار است. دستگاه واتر جت صنعتی با پاشش آب فشار بالا به تمام نقاط ماشین آلات صنعتی نفوذ کرده و آلودگی ها را از آنها جدا میکند. آب پاشیده شده توسط واترجت صنعتی به دلیل فشار بالا به عمق آلودگی ها نفوذ کرده و سرسخت ترین آلودگی ها را به راحتی از سطوح هموار و ناهموار جدا میکند.

واترجت صنعتی آب سرد

شوینده فشار قوی با تبدیل آب معمولی به آب با فشار بالا امکان شستشوی عمیق سطوح را برای کاربران ایجاد میکند. این دستگاه مکانیزه در رده نیمه صنعتی با توان حداکثری 250 بار برای شستشوی خودرو گاراژ، نمای ساختمان و ماشین آلات صنعتی قابل بکارگیری است. انواع فشار قوی این این دستگاه توانایی ایجاد فشار کاری 250 تا 1000 بار را دارند. از این دسته واترجت ها در شستشو های صنعتی و سندبلاست استفاده میشود. آخرین دسته واترجت ها، شوینده های فوق فشار قوی هستند که توانایی ایجاد فشار آب تا حداکثر 3000 بار را دارند و در عملیاتی همچون تخریب بتن و لایه برداری های عمیق کاربرد دارند.

مزایای استفاده از واترجت

دستگاه واترجت به دلیل تامین انرژی مورد نیاز از طریق برق مناسب کار در محیط های سرپوشیده است. عدم استفاده از مواد شوینده شیمیایی، این دستگاه را کاملا با محیط زیست سازگار ساخته است. شستشوی سطوح هموار و ناهموار با این دستگاه به دلیل فشار بالای آب، کاهش مصرف آب و زمان شستشو را به همراه دارد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :