meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA55B40 برند : Columbus گروه : اسکرابر

حذف گرد و خاک سطح زمین با اسکرابر

در انبارها و سوله های نگه داری کالا و محصولات وجود گرد و خاک زیان آور بوده و از میان برداشتن آن یک فرآیند ضروری تلقی می شود. با توجه به حجم بالای کار در سوله و انبار نظافت محیط با روش دستی نتیجه چندان مطلوبی نخواهد داشت و کاربر وقت و نیروی زیادی را صرف نظافت محیط می کند. بدون تردید نظافت یک امر ضروری بوده و امکان چشم‌پوشی از آن وجود ندارد. بنابراین بهره مندی از ماشین آلات نظافت صنعتی به عنوان کارآمدترین گزینه مطرح شده و ارتقای بهداشت و تمیزی یک محیط با صرف کمترین هزینه و زمان با استفاده از دستگاه های پیشرفته نظافتی همانند اسکرابر ممکن می شود.

کاربرد دستگاه اسکرابر صنعتی در انبار

در انبارها کفپوش های مختلفی مانند سیمان، بتن، اپوکسی و ... وجود دارد که همه به وسیله دستگاه اسکرابر یا همان کف شوی صنعتی قابل شستشو هستند. اسکرابر صنعتی گرد و خاک و سایر آلاینده های باقی مانده بر روی سطح را به شکلی کامل و عمیق از میان بر می دارد. زمین شوی صنعتی از کارایی بالا و سهولت کاربری برخوردار می باشد. اسکرابرهای باتری دار قدرت مانور بالایی دارند و اگر محیط انبار متراکم باشد، دستگاه به آسانی در محیط حرکت نموده و به انجام عملیات نظافت و شستشو می پردازد.

ویژگی های کفشوی باتری دار

اسکرابر دستی با منبع تغذیه باتری جهت شستشوی سطوح کف در محیط هایی که با محدودیت دسترسی به پریز برق رو به رو هستند مورد استفاده قرار می گیرد و از طرف دیگر برای بخش هایی که قدرت مانور پذیری کمتری دارند بسیار مناسب است. این رده از زمین شوی های صنعتی در انبارها و سوله های کوچک و متوسط کارایی بالایی از خود نشان می دهند و به خوبی آلودگی های تثبیت شده را شستشو می دهند. از طرفی کاربر در هنگام کار با دستگاه دچار خستگی نشده و بدون تحمل فشار و زحمت می تواند برای مدت های طولانی به کار با اسکرابر بپردازد. 

درخواست اطلاعات :