meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت مراکز درمانی و بیمارستان با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40

بیمارستان ها و مراکز درمانی بیش از هر مکان دیگری نیاز به نظافت و رسیدگی دارند و لازم است بخش های مختلف آن به طور مداوم تمیز گردد. لزوم استمرار و مداومت در امر نظافت و شستشو به کارگیری تجهیزات کاربردی و مؤثر را می طلبد تا همواره محیط بیمارستان و سایر مراکز درمانی همواره در شرایط تمیز و سالم قرار داشته باشد. ابزارهای دستی نمی تواند آن چنان که باید به تمیزی محیط کمک کند و بیشتر از آن که باعث پاک سازی محیط شود با توزیع آلودگی های موضعی کثیفی را از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال می دهد؛ این در حالی است که تجهیزات مکانیزه مانند دستگاه اسکرابر به دلیل برخورداری از سیستم مکنده مانع از بروز این پدید می شود.

کاربرد دستگاه اسکرابر در مراکز پزشکی

کف شوی صنعتی برای شستشوی سطح زمین در محیط های درمانی کارایی ویژه ای دارد و آلودگی های باقی مانده بر روی سطح زمین را به طور کامل از بین می برد. اگر در فضاهای درمانی و بیمارستانی مسیرهای کم عرض و محدود وجود داشته باشد، دستگاه اسکرابر دستی به خوبی از عهده شستشوی سطوح کف در این بخش های بر آمده و نیروهای انسانی با اطمینان به کار با زمین شوی مکانیزه می پردازند.

ویژگی های اسکرابر دستی کابلی

زمین شوی صنعتی با هدایت دستی یک ابزار ایده آل و کارآمد برای شستشوی سطوح کف در محیط های کوچک و متوسط می باشد. این دستگاه دارای سهولت کاربری بوده و نیروهای انسانی طی یک آموزش ساده قادر به استفاده از آن خواهند بود. اسکرابر کابلی به طور مستقیم به شبکه برق شهری متصل شده و بنابراین نیروی محرکه آن پیوسته تامین می شود. کفشوی صنعتی از مخازن دوجداره ساخته شده از جنس پلی اورتان است و مخزن های آب تمیز و کثیف آن کاملاً مستقل از هم هستند. به این ترتیب تحت هیچ شرایطی آب آلوده به چرخه شستشو باز نمی گردد و همواره آب تمیز در طول شستشو مصرف می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :