meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA55B40 برند : Columbus گروه : اسکرابر

علل اهمیت استفاده از اسکرابر در نظافت ساختمان نوساز

اهمیت حفظ نظافت در محیط های تجاری و لابی ساختمان های مسکونی از لحاظ حفظ ایمنی و بهداست چنین فضاهایی بالا میباشد. به همین دلیل بهتر است پس از اتمام ساخت و ساز و در جهت بهبود ظاهر و حذف آلاینده های مختلف از چنین محیط هایی، از دستگاه های نظافت مکانیزه استفاده گردد. سطوح کف نیز به دلیل عملیات های ساختمانی، در معرض گرد و غبار مداوم می باشند و بهترین روش برای نظافت چنین سطوحی استفاده از اسکرابر برای شستشوی کف است. به کارگیری اسکرابر ها در محیط های ساختمانی مزایای گوناگونی دارد.

اسکرابر دستی صنعتی

اسکرابر صنعتی در انواع مختلفی طراحی و تولید میگردد. اصلی ترین دسته بندی این دستگاه نظافتی از لحاظ نوع هدایت آن میباشد گه به دو شکل دستی و یا سرنشین دار صورت میگیرد. زمین شوی دستی از تجهیزات نظافت و شستشوی سطوح می باشد که با استفاده از سامانه پاشش آب و ماده شوینده و برس و پد چرخشی، نظافت عمقی انواع سطوح و کفپوش ها را فراهم می آورد. وجود سامانه مکنده در دستگاه اسکرابر دستی، باعث خشک شدن سطوح شستشو شده میگردد و سرعت نظافت را به میزان زیادی افزایش میدهد. انرژی لازم برای فعالیت موتور الکتریکی این دستگاه مکانیزه نظافت از طریق اتصال مستقیم به برق شهری و یا باتری تعبیه شده در آن تامین میگردد.

مزایای به کارگیری اسکرابر 

اسکرابر دستی با داشتن ابعاد مناسب در محیط های کم وسعت قابل استفاده بوده و سرعت نظافت را افزایش میدهد. استفاده از زمین شوی صنعتی باعث کاهش زمان و همچنین هزینه های لازم بریا انجام فرایند نظافت میگردد. استفاده از سامانه هوشمند پاشش محلول شوینده و کاهش مصرف آب و ماده شوینده از دیگر راهکار های این دستگاه در راستای کاهش هزینه های نظافت میباشد. هدایت دستگاه توسط کاربر بسیار آسان بوده و انرژی زیادی از کاربر نمیگیرد، بدین ترتیب اتلاف انرژی نیروی کار کاهش یافته و بهره وری از نیروی خدماتی در زمینه های دیگر نظافت امکان پذیر خواهد بود.

درخواست اطلاعات :