meta name="video_type" content="video/mp4" />

مکش مایعات و نظافت آلاینده ها با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA43B20

همانطور که میدانید سطوح کف سالن های پذیرایی، لابی و پارکینگ ساختمان ها به واسطه تردد بالا و استفاده زیاد افراد به مرور زمان دچار آلودگی، تغییر رنگ و کاهش جلا و براقی می شود. این آلودگی ها علاوه بر کاهش جلوه بصری و زیبایی محیط تاثیر مستقیم و بسزایی بر بهداشت محیط و سلامت افراد دارند. به همین جهت، نظافت این بخش ها در محیط از اهمیت بالایی برخوردار است. در مواجهه با این قبیل مشکلات شیوه ها و راهکارهای سنتی، کارایی و کیفیت لازم را تضمین نمی کنند. از این رو با استفاده از تجهیزات و دستگاه های نظافتی مکانیزه همچون اسکرابرهای دستی که با قابلیت مکش مایعات و پاکسازی آلاینده های سطحی و کاربری آسان طراحی و تولید شده اند، گزینه مناسبی جهت سرعت بخشیدن و کاهش هزینه های شست و شو و نظافت اینگونه محیط ها هستند.

نحوه کار دستگاه اسکرابر

اسکرابر دستی با برخورداری از تجهیزات متنوع نظافتی و طراحی فشرده ابعاد و دارا بودن قابلیت مانور بالا در فضاهای محدود و کوچک، با توان بالای مکش آب و مایعات و برس زنی آلاینده ها، آلودگی های چسبیده بر سطوح را به راحتی نظافت می کند. این دستگاه به نحوی طراحی شده که با سهولت، حرکت در گوشه های محیط پاکسازی کناره های دیوار و نواحی اطراف موانع را به راحتی برای کاربر فراهم کند.

تنوع محصولات اسکرابر دستی

دستگاه اسکرابر دستی بر اساس نیاز مشتریان  به دو دسته برقی و باتری دار تقسیم می شود، که هرکدام مزایای مربوط به خودشان را دارد. این محصول در نمونه های برقی با توان کاری بیشتر قابیلت استفاده طولانی مدت را تامین میکند. در حالی که در اسکرابر باتری دار قابلیت حمل و جابجایی بیشتر مد نظر گرفته شده است، تا بتواند به راحتی نیاز کاربر را برطرف نماید.


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :