meta name="video_type" content="video/mp4" />

سوییپر صنعتی و نظافت محوطه بیرونی صنایع

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : NOVE
محوطه های صنعتی و فضای باز پیرامون آنها به واسطه فعالیت کارخانه و رفت و آمد بالا، مملو از آلاینده ها و گرد و خاک می باشند. وجود آلاینده های ریز و گرد و غبار بر روی سطوح امری متداول در اغلب واحد های صنعتی می باشد. جمع آوری و حذف این ذرات ریز از محیط فعالیت امری دشوار می باشد که با استفاده از شیوه های سنتی مقدور نیست. اگر چه استفاده از جارو برای جمع آوری این ذرات ریز، به میزان اندکی می تواند حجم آنها را کاهش دهد اما موجب انتشار قسمت اعظم آنها در فضای پیرامون می گردد. ذرات ریز معلق در هوا موجب کاهش کیفیت هوا شده و با نفوذ به داخل سیستم تنفسی افراد موجب بیماری آنها می شوند، علاوه بر این، نشت این ذرات ریز بر روی محصولات، کیفیت آنها را کاهش داده و موجب کاهش سود آوری و بهره وری می گردد. از این رو استفاده از تجهیزات مناسب و کارآمدی چون سوییپر های صنعتی پاسخ مناسبی به نیاز های نظافتی محیط می باشد. 

آشنایی با عملکرد دستگاه سوییپر

سوییپر صنعتی یا جاروب خیابانی دستگاهی مکانیزه برای نظافت و جمع آوری آلاینده های خشک از روی سطوح کف می باشد. این دستگاه ها با الهام از شیوه سنتی جارو کشی طراحی شده اند با این تفاوت که به واسطه استفاده از تجهیزات مکانیزه و به کار گیری برس های جانبی و برس مرکزی، علاوه بر داشتن سرعت بالا، کیفیت نظافتی بالاتری نیز دارند. برس های دیسکی جانبی با حرکت چرخشی و دورانی خود، تمامی آلاینده ها را به بخش میانی دستگاه هدایت نموده و به واسطه چرخش عقب گرد برس غلطکی میانی به داخل مخزن دستگاه منتقل می شوند. 

ویژگی های دستگاه سویپر 

دستگاه های سوییپر به منظور کنترل گرد و غبار ناشی از سیستم برس زنی مجهز به سامانه مکش بر روی برس های جانبی هستند. این سامانه با مکش گرد و غبار معلق در هوا مانع از انتشار آنها در فضای پیرامون می شود. استفاده از سیستم های فیلتراسیون قدرتمند در مخزن دستگاه، از باز نشر ذرات ریز گرد و غبار در محیط ممانعت می نماید. تخلیه مخزن این مدل از سوییپر ها به با استفاده از جک هیدرولیکی انجام می گیرد و همین امر موجب سهولت و تسریع در عملیات تخلیه می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :