meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA66BM70 برند : Columbus گروه : اسکرابر

پهنای شستشوی کارامد اسکرابر سرنشین دار

شستشوی سطوح وسیع در اماکن مختلف بسیار دشوار است و از طریق شیوه های سنتی امکان پذیر نمی باشد. انبار کارخانه های تولیدی و نگهداری محصولات یکی از این دست محیط ها هستند که حفظ نظافت سطوح کف در آنها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و میتواند در کیفیت محصولات تاثیر گذاری بسیاری داشته باشد. اما می توان با استفاده از اسکرابر سرنشین دار با پهنای شستشوی بالا به نظافت سطوح گسترده پرداخت. نظافت محیط های صنعتی و تجاری، با استفاده از تجهیزات مکانیزه نظافت از جمله اسکرابر های سرنشین دار صنعتی سرعت و کیفیت بالای نظافت را به همراه خواهد داشت.

مزایای استفاده از اسکرابر های سرنشین دار صنعتی

اسکرابر های صنعتی از انواع دستگاه ها و تجهیزات نظافت مکانیزه هستند. زمین شوی های سرنشین دار صنعتی با داشتن پهنای نظافت بالا قادرند در مدت زمان کوتاه تر محوطه هایی با وسعت بسیار زیاد را به راحتی و با کیفیت مطلوب شستشو دهند. این تجهیزات نظافت مکانیزه با داشتن سامانه های هوشمند پاشش آب و مواد شوینده کاهش اتلاف آنها را به همراه داشته و باعث کاهش هزینه های اضافی نظافت خواهد شد. استفاده از برس چرخشی با فشار بالا در اسکرابر های سرنشین دار، باعث جدا شدن آلودگی ها از عمق انواع کفپوش ها شده و میتواند در مراقبت و نگهداری سطوح کف و سلامت آنها تاثیر گذار باشد. وجود سامانه مکش آلودگی در این دستگاه باعث مکش تمام آب و آلودگی های جدا شده از سطوح شده و خشک شدن سطح بعد از نظافت را به همراه  دارد. این امر باعث افزایش کیفیت نظافت و ارتقا سطح ایمنی محیط بعد از شستشوی سطح خواهد شد.

ویژگی های اسکرابر های سرنشین دار

زمین شوی سرنشین دار برای داشتن قابلیت جابجایی بالا و نظافت فضا هایی با مساحت زیاد، از باتری برای تامین انرژی موتور الکتریکی خود بهره می برد. اسکرابر های باتری دار با توجه به عدم ایجاد آلودگی های زیست محیطی حین کار، سازگاری بالایی با محیط زیست خواهد داشت. باتری تعبیه شده در این دسته اسکرابر های صنعتی میتوانند مدت زمان مطلوبی برای نظافت ارائه دهد و شارژدهی مناسبی دارند. برای بهره بهتر از دستگاه اسکرابر های باتری دار بهتر است بعد از هر بار استفاده از آنها، باتری را به طور کامل شارژ نمایید تا دستگاه برای نظافت بعدی در آمادگی کامل قرار داشته باشد.


درخواست اطلاعات :