meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سکوی قطار با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus صنعت : سایر گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100
پایانه ها و ایستگاه ها یکی از پر تردد ترین اماکن شهری بوده و همین تردد بالای افراد موجب آلودگی سطوح کف شده و تاثیر بسزایی در کاهش جلوه های بصری محیط دارد. نشست و ماندگاری دراز مدت آلاینده ها بر روی سطوح نه تنها موجب آسیب کف پوش ها می گردد بلکه استاندارد های بهداشتی محیط را نیز کاهش داده و می تواند موجب بیماری مسافران گردد. از این رو نظافت و از بین بردن آلاینده ها امری ضروری می باشد. اگرچه استفاده از شیوه های سنتی تا حدودی می تواند آلودگی های سطحی را کاهش دهد اما توانایی لازم و کافی برای ارائه نظافتی موثر و کارآمد را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را تامین نماید. علاوه بر این رطوبت و نم باقی مانده بر روی سطوح، موجب لغزندگی سطوح شده و می تواند احتمال سقوط افراد را در پی داشته باشد. از این رو بهترین شیوه برای نظافت و شستشوی سطوح در این اماکن استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری دستگاه های مکانیزه ایی چون اسکرابر یا کف شوی صنعتی می باشد. 

ویژگی های دستگاه اسکرابر 

اسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلاینده ها را از روی سطوح نظافت می نماید. این دستگاه به واسطه پهنای کاری در حدود 80 سانتی متر گزینه مناسبی برای نظافت فضای های بزرگ می باشد. تجهیز این دستگاه ها به سیستم مکش، با جمع آوری کامل آب آلوده ناشی از شستشو مانع از تجمع ذرات آلاینده در محیط شده و سطوح بهداشتی محیط را ارتقا می دهد. عدم استفاده از کابل برق در این مدل از دستگاه های کف شوی امکان دسترسی و نظافت نقاط دور را به راحتی فراهم نموده است. 

مزایای استفاده از دستگاه های کف شوی صنعتی

کف شوی های صنعتی مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از آب تمیز در شستشو و نظافت سطوح استفاده نموده و مانع از انتشار آلاینده ها به سایر نقاط می شود. کاهش در مصرف آب و  تعداد نیروی خدماتی از دیگر مزایای استفاده از اسکرابر ها می باشد که موجب افزایش بهره وری و سود آوری می گردد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :