meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سطوح کف انبار با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40

انبار ها به عنوان واحد های نگهداری و ذخیره سازی محصولات و مواد اولیه، بخش مهمی در صنایع و کارخانه ها می باشند. نظافت و شستشوی سطوح کف این اماکن نقش مهمی در حفظ کیفیت مواد و محصولات ذخیره شده و نهایتا میزان بهره وری کسب و کار دارد. از این رو نظافت و شستشوی سطوح کف این اماکن، از اهمیت ویژه ایی بر خورد می باشد. استفاده از شیوه های سنتی و تی کشی دستی نه تنها نمی تواند نیاز های نظافتی این محیط ها را بر طرف سازد، بلکه بسیار زمان بر بوده و هزینه های بالایی را در بر خواهد داشت، در حالیکه استفاده از شیوه های نوین و ماشین آلات مکانیزه ایی چون، اسکربر ها یا کف شوی های صنعتی با کاهش در زمان و تعداد نیروی خدماتی، علاوه بر کیفیت بالای نظافتی، تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری دارند.

 

اساس عملکرد دستگاه های اسکرابر

اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی، با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی انواع آلودگی های چسبیده به سطوح و گرد و خاک نشست کرده بر روی آنها را شستشو داده و نظافت می نماید. این دستگاه ها با استفاده از موتور های مکنده قدرتمند و تی نصب شده در انتهای دستگاه، آب آلوده ناشی از شستشو را جمع آوری نموده و سطوحی درخشان، خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. این دستگاه ها مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز  برای نظافت استفاده نموده و مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شوند.

 

منبع تغذیه اسکرابر های صنعتی

از آنجایی که دستگاه های کف شوی اغلب برای نظافت و شستشوی سطوح کف در اماکن سر پوشیده به کار گرفته می شوند، به منظور ممانعت از تولید گاز های سمی، از انرژی الکتریکی استفاده می نمایند. برخی از مدل های کف شوی های صنعتی با استفاده از کابل برق نیروی لازم برای دستگاه را تامین می نمایند در حالیکه نمونه های دیگر مجهز به باتری های ژلی بوده و از انرژی ذخیره شده در باتری برای تامین نیرو استفاده می نمایند. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :