meta name="video_type" content="video/mp4" />

تاثیر فوق العاده اسکرابر در شستشوی سطوح

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus صنعت : سایر گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

با افزایش وسعت محیط، انجام عملیات نظافت و شستشو سطوح کف دشوارتر می شود. چرا که در این صورت به اختصاص زمان، حجم بیشتری از آب و مواد شوینده و تعداد بیشتری نیروی خدماتی نیاز است. این امر به ویژه در مورد محیط هایی که نیاز به نظافت مستمر دارند به معنی افزایش هزینه ها و دشواری امر خواهد بود. اما امروزه با توجه به تنوع بالای دستگاه های نظافت صنعتی نظیر اسکرابر می توان این امر را با سرعت، دقت و کیفیت بالایی انجام داد. تنوع بالای این دستگاه ها موجب شده تا تقریبا برای هر محیط، متناسب با وسعت و میزان آلودگی بتوان دستگاهی ایده آل و مناسب یافت.

دستگاه اسکرابر ایده آل برای نظافت محیط های وسیع

کفشوی صنعتی را می توان در گروه محبوب ترین و رایج ترین دستگاه های نظافت کف نام برد. سطوح گسترده ای مانند کفپوش سوله ها، مجتمع های تجاری، هایپر مارکت ها و... در معرض آلودگی های گوناگون هستند و به دلیل وسعت، روش سنتی شیوه مناسبی برای شستشوی این اماکن نمی باشد. با استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی می توان به شستشویی با کیفیت و با سهولت دست یافت. این دستگاه در دو نوع دستی و سرنشین دار موجود می باشد که در نوع دستی برای محیط های با دسترسی محدودتر و وسعت کمتر مناسب می باشد و از نوع سرنشین می توان برای محیط های بزرگ بهره برد.

مزایای استفاده از کفشوی صنعتی در مراکز وسیع

مناسب بودن دستگاه اسکرابر برای محیط های وسیع تنها به علت افزایش سرعت عملیات شستشو نیست. این دستگاه با امکان خشک کردن سطوح همزمان با شستشو به ویژه برای مراکز با رفت و آمد بالا می تواند از خطر لغزندی کاسته و همچنین بدون برجای گذاشتن رد و لکه با کیفیت مناسب سطوح را شستشو دهد. به علاوه فشار وارده از سوی برس دستگاه بر سطوح کاملا یکنواخت بوده و این امر موجب شستشو عمیق و جداسازی آلودگی ها از لابه لای درز و شکاف سطوح می شود. در نتیجه علاوه بر افزایش زیبایی ظاهری محیط به افزایش عمر کفپوش ها نیز کمک می نماید.
درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :