meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت مراکز تجاری با اسکرابر خودرویی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

امروزه مجتمع های تجاری عظیمی ساخته می شوند که دارای بخش های مختلفی از جمله فروشگاه، رستوران، هایپر و ... هستند. این مجتمع ها یکی از مراکز اصلی برای تفریح به شمار می آیند و از همین رو روزانه افراد زیادی به این امکان مراکز مراجعه کرده و ساعت های زیادی را در آن سپری می کنند؛ بنابراین موضع تمیزی و بهداشت محیط مجتمع های تجاری اهمیت زیادی پیدا کرده و لازم است به آن توجه ویژه گردد. تمیزی و درخشندگی سطح زمین مجتمع و هایپر یکی از عوامل مهم در جلب نظر و رضایت مشتریان است که تنها با استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی میسر می شود. به کار برده روش های دستی برای شستشوی سطوح کف روش مناسبی نبوده زیرا علاوه بر صرف زمان زیاد باعث بر جای ماندن لکه و رد پا شده و خطر سر خوردن افراد و به خصوص کودکان را در پی دارد.  

اسکرابر یا کفشوی صنعتی

اسکرابر یک دستگاه مکانیزه جهت شستشوی سطح زمین است که نتایج حاصل از آن و مزایای آن به هیچ عنوان قابل مقایسه با روش های سنتی نمی باشد. اسکرابر سرنشین دار با داشتن پهنای شستشو و مخازن آب بزرگ جهت شستشوی سطوح وسیع بسیار مناسب است. دستگاه زمین شوی صنعتی ضریب ایمنی بالایی دارد که استفاده از آن را در میان جمعیت حاضر در محل امکان پذیر می سازد. اسکرابر در کوتاه ترین زمان سطوح کف را با بیشترین کیفیت شستشو داده و هم زمان با عملیات شستشوی زمین آن را خشک می کند. خشک شدن زمین احتمال لیز خوردن افراد را به صفر می رساند و چون قطره های آب بر روی زمین باقی نمی ماند در نتیجه لکه های ناشی از آن نیز بر جای نمی ماند.

نظافت مجتمع تجاری با اسکرابر

مراکز تجاری غالباً پوشیده از سنگ های صیقلی هستند که می بایست پیوسته نظافت شوند تا جلا و درخشندگی آن حفظ گردد؛ دستگاه کف شوی صنعتی سطوح سنگی را به طور یکنواخت شستشو داده که موجب تمیزی بی نظیر و درخشندگی آن می گردد. به این ترتیب علاوه بر این که زیبایی و بهداشت محیط فراهم می شود طول عمر کفپوش ها نیز افزایش می یابد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :