meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA66BM70 برند : Columbus گروه : اسکرابر

نظافت مرکز خرید با اسکرابر

پاساژها و مجتمع های تجاری از جمله مراکزی هستند که روزانه پذیرای تعداد زیادی از مراجعین می باشند. این دسته از اماکن دارای راهروها و فروشگاه های فراوانی بوده که همواره در معرض آلوده شدن قرار می گیرند و انتشار آلودگی در محیط بیماری ها را منتقل می کند و هم چنین از جلوه و زیبایی فضا کاسته می شود و همه ما می دانیم که یکی از عوامل مؤثر بر زیبایی ظاهری اماکن عمومی تمیزی و جلای کف آن است. مجتمع های تجاری به طور معمول مساحت زیادی دارند و در صورتی که نظافت سطح زمین با شیوه های دستی انجام گیرد، نیروهای انسانی را با دشواری های زیادی مواجه می کند. امروزه با وجود دستگاه های نظافت صنعتی به ویژه اسکرابر بخش عمده ای از مشکلات مربوط به فعالیت های نظافتی مرتفع گشته است.

دستگاه کف شوی صنعتی

اسکرابر صنعتی یک دستگاه مکانیزه با مصرف بسیار کم انرژی می باشد که تولید کنندگان تجهیزات صنعتی اقدام به طراحی و ساخت آن نموده اند. سیستم برس زنی دستگاه اسکرابر به همراه پاشش آب آلودگی های سخت سطوح را جدا کرده و آن را از طریق سامانه مکش به درون مخزن آب کثیف می ریزد. اسکرابر یا زمین شوی صنعتی هم زمان با شستشو و خشک کردن سطح سبب درخشندگی آن نیز می شود و برای افزایش میزان درخشندگی می توان پد مخصوص را به جای برس نصب نمود و در صورت لزوم امکان اضافه کردن مواد شوینده غیر خورنده به مخزن آب تمیز اسکرابر وجود دارد.

اسکرابر سرنشین دار

دستگاه کف شوی صنعتی در انواع دستی و سرنشین دار عرضه شده است که هر یک از آن ها نیز ابعاد مختلفی دارند. دستگاه اسکرابر خودرویی شامل اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ بوده که امکان بهره مندی از آن را در محیط های گوناگون فراهم نموده است. کفشور خودرویی با پهنای شستشو 66 سانتی متر و مخزن آب 70 لیتری جهت به کارگیری در مجتمع های تجاری و فروشگاه های موجود در آن بسیار مناسب می باشد زیرا با داشتن قدرت مانور بالا سطوح کف را با کیفیت فوق العاده تمیز و درخشان می کند.

درخواست اطلاعات :