meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

نظافت سطوح پارکینگ با اسکرابر

اپوکسی نوعی پوشش سخت و محکم برای سطوح در محیط های تجاری، صنعتی و ... است و به عنوان یک پوشش مطمئن برای پارکینگ های خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. اپوکسی علاوه بر این که از مقاومت بالایی برخوردار است جهت زیبا و جذاب شدن سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. پارکینگ محلی برای رفت و آمد دائمی انواع اتومبیل است در نتیجه آلودگی و گرد و خاک به سرعت وارد محیط پارکینگ شده و بر روی سطوح می نشیند. پارکینگ ها محیط های وسیعی هستند که نظافت آن ها با روش های دستی بسیار دشوار و وقت گیر است از همین رو با استفاده از دستگاه اسکرابر سرنشین می توان سطوح پارکینگ را در مدت زمانی کوتاه، با کیفیت بسیار مناسب و با سهولت نظافت نمود.

مزیت های اسکرابر

دستگاه کف شوی صنعتی یکی از متداول ترین و کارآمدترین تجهیزات نظافت صنعتی است که با ساختاری ساده اما مدرن انواع سطوح کف را با شیوه ای خیره کننده شستشو می دهد. با بهره مندی از اسکرابر سرعت شستشو در مقایسه با روش های دستی چندین برابر افزایش می یابد و در هنگام نظافت امکانی با مساحت زیاد این ویژگی اسکرابر مصداق بارزتری پیدا می کند. دستگاه زمین شوی صنعتی از قدرت مانور بالایی برخوردار بوده و کاربر به آسانی آن را هدایت می کند از همین رو فشار فیزیکی از کاربران حذف می شود.

نظافت پارکینگ با کف شوی خودرویی

اسکرابر سرنشین دار با داشتن پهنای شستشوی 80 سانتی متری و مخزن آب 100 لیتری همانند یک خودرو هدایت می شود و جهت نظافت و شستشوی سطوح بزرگ و وسیع به کار می رود و عملکردی مناسب و اثر بخش ارائه می دهد. پارکینگ های پوشیده شده از اپوکسی با استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی با کیفیتی بی نظیر شستشو می شوند، به این ترتیب علاوه بر این که سطح تمیز و زیبا می گردد طول عمر کف پوش نیز افزایش می یابد.

 

درخواست اطلاعات :