meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستن کف پارکینگ با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

سطوح کف پرکینگ معمولا به واسطه تردد بالای خودرو ها بسیار آلوده و کثیف می باشند، نشست و ماندگاری بلند مدت گرد خاک و آلاینده ها دیگر بر روی این سطوح می تواند به کف پوش ها آسیب زده ئ در نهایت هزینههای هنگفت تعویض یا تعمیر کف پوش ها را بر دوش صاحبان و مدیران تحمیل نماید. از این رو شستشو و نظافت منظم و مداوم این سطوح امری ضروری می باشد که تاثیر بسزایی در افزایش عمر مفید کف پوش ها دارد. دستگاه های اسکرابر یا کف شو.ی های صنعتی دستگاه ای مکانیزه ایی می باشند که توانایی بالایی در نظافت و شستشوی سریع و با کیفیت سطوح دارند. 

ویژگی های دستگاه اسکرابر 

دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی بر اساس نوع هدایت به دو دسته کف شوی خودرویی و کف شوی دستی تقسیم می شوند. کف شوی های خودرو یی در مقایسه با انواع دستی پهنای نظافتی بیشتری داشته و از این رو برای نظافت و شستشو ی سطوح اماکن وسیع گزینه مناسبی می باشند. ظرفیت بالای مخازن آب تمیز و آب کثیف در این دستگاه ها، موجب کاهش چشمگیر در تعداد دفعات لازم برای تخلیه و تعویض آب مخازن در حین انجام عملیات نظافت گردیده و از این زمان لازم برای نظافت را به مقدار قابل ملاحظه ایی کاهش می دهد. 

نکات مورد توجه در استفاده از دستگاه اسکرابر

قبل از استفاده از دستگاه برای انجام نظافت بهتر است که آلاینده ای درشت سطحی را جمع آوری نمایید، این کار نه تنها از سیستم مکش دستگاه محافظت می نماید، بلکه از ایجاد خش ناشی از کشیده شدن آلاینده ها بر روی سطوح نیز ممانعت می نماید. قبل از استفاده از دستگاه از پر بودن مخزن محلول شستشو یا همان مخزن اب تمیز اطمینان حاصل کنید. پس از هر بار استفاده از دستگاه کف شوی بهتر است که باتری های آن را شارز کرده تا برای استفاده در دفعات بعدی آماده باشد. در صورتی که برای مدت طولانی از دستگاه استفاده نمی کنید، بهتر است که باتری ها را از دستگاه خارج نمایید. پس از هر بار استفاده از دستگاه مخازن اب تمیز و اب کثیف را کاملا تخلیه کرده و آنها را به خوبی با آب تمیز شسشتشو دهید. 


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :