meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سوپر مارکت با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55B40

شستشو و نظافت سطوح کف در اماکنی چون فروشگاه ها و سوپر مارکت ها اهمیت زیادی دارد. نسشت و ماندگاری آلاینده ها بر روی کف پوش ها علاوه بر اینکه موجب آسیب کف پوش ها می گردد، با کاهش جلوه های بصری محیط، تاثیر بسزایی در کاهش میزان بهره وری و سود آوری ایفا می نماید. استفاده از شیوه های سنتی مانند تی کشی دستی نه تنها موجب از بین رفتن آلاینده ها نمی شود بلکه موجب انتشار آنها با سایر نقاط نیز می گردد که همین امر با کاهش سطوح بهداشتی می تواند موجب رشد و تکثیر انواع عوامل بیماری زا گردد. یکی از بهترین شیوه ها برای شستشو و نظافت سطوح کف استفاده از دستگاه های اسکرابر صنعتی یا کفشوی های صنعتی می باشد.

ساز و کار دستگاه اساکرابر یا کفشوی

اسکرابر یا کفشوی صنعتی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی  تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح کف را شستشو داده و نهایت تمامی آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو را توسط موتور مکنده و تی نصب شده در بخش انتهایی دستگاه جمع اوری نموده و به داخل مخزن آب کثیف منتقل می نماید. از این رو با یک عبور دستگاه اسکرابر از روی سطوح آلوده، سطوحی کاملا تمیز،‌خشک و عاری از آلودگی بر جای می ماند.

ویژگی های دستگاه های اسکرابر

اسکرابر ها به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط های گوناگون در مدل ها و ابعاد متنوعی تولید می شوند. از این رو توجه به پهنای کاری دستگاه و همچنین ابعاد دستگاه و محیط نظافتی اهمیت ویژه ای در انتخاب دستگاه و بهره وری از ان ایفا می نماید. از دیگر ویژگی های مهم و کلیدی در دستگاه های اسکرابر می توان به مخازن مجزای آب تمیز وآب کثیف این دستگاه ها اشاره نمود. تجهیز این دستگاه ها به مخازن مجزا موجب می شود که دستگاه همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده نموده و همین امر از توزیع مجدد آلودگی ها بر روی سطوح ممانعت می نماید. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :