meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : MISTRAL3533 برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی

کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع داروسازی

در صنایع داروسازی حجم بالایی از انواع مواد وجود دارد که باید جمع آوری شوند و از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال یابند. این فرآیند با استفاده از جاروبرقی صنعتی امکان پذیر می گردد. مواد پودری که در کارخانه های داروسازی تولید شده و یا مصرف می شوند، اغلب مواد سمی هستند که تماس پوستی و یا تنفسی کارکنان و نیروهای انسانی با این مواد می تواند مضرات و خطراتی در پی داشته باشد. بنابراین برای جمع آوری این مواد از نقطه ای و انتقال آن به بخش مورد نظر باید شیوه هایی به کار گرفته شود تا علاوه انجام بهینه عملیات از تماس مستقیم کاربر با مواد دارویی جلوگیری به عمل آید. استفاده از جاروبرقی صنعتی یک ابزار مؤثر و کارآمد برای صنایع دارویی به شمار می آید.

کاربرد جاروبرقی صنعتی در صنایع داروسازی

دستگاه های مکنده یا جاروبرقی صنعتی در کارخانه های تولید دارو کاربردهای فراوانی دارند. این تجهیزات برای نظافت های عمومی و جمع آوری پسماندها کاربرد دارند، هم چنین بسیاری از مواد قابل بازیابی و استفاده دوباره هستند که به وسیله جارو برقی صنعتی می توان آن ها را جمع آوری و در محل مورد نظر تخلیه نمود. مکنده های صنعتی مجهز به مخازنی هستند که تمامی مواد جمع آوری شده را به طور کامل در خود نگه داشته و مانع از نشت و بازگشت دوباره آن به محیط اطراف می شود.

ویژگی های جارو برقی صنعتی

جاروهای صنعتی از بدنه ای تمام فولادی با رنگ اپوکسی ساخته شده اند که آن ها را با شرایط محیطی در مراکز صنعتی سازگار می سازد. این دستگاه ها دارای قدرت مکش بالایی می باشند و توده های مواد پودری را به راحتی جمع آوری می نمایند. سیستم فیلتراسیون رده های مختلفی از جاروبرقی های صنعتی به اندازه ای کارآمد هستند که با وجود مکش ذرات ریز پودری هیچ گونه آسیبی به بخش مهم دستگاه یعنی موتور و پمپ وارد نخواهد شد و برای ایمنی بیشتر نیز امکان نصب فیلتر ایمنی (فیلتر ثانویه) وجود دارد.

درخواست اطلاعات :