meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت راهروها و صندلی های سینما با مکنده

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : MISTRAL202DS

سینماها و سالن های همایش از جمله اماکنی هستند که به دلیل رفت و آمد زیاد آلودگی فراوانی محیط آن ها را فرا می گیرد. فضای میان ردیف های صندلی های سالن کم عرض و باریک بوده اما به راحتی زباله ها سرتاسر آن بر روی زمین و صندلی ها ریخته می شوند. به منظور نظافت این محیط ها علاوه بر این که برای جمع آوری زباله ها ابزاری پر قدرت لازم است، باید ابعاد مناسب و قدرت مانور کافی داشته باشد تا بتوان نظافت سالن سینما را با کیفیتی مطلوب به انجام رسانید. به همین منظور استفاده از دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی و صنعتی می تواند یک راه حل مناسب و موثر به شمار آید.

نظافت سالن آمفی تئاتر با جاروبرقی نیمه صنعتی

دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی رده ای از مکنده ها هستند که نسبت به جاروهای تجاری از قدرت و مقاومت بالاتری برخوردار هستند. این دستگاه ها دارای دو یا سه موتور الکتریکی و پمپ مکش از نوع سانتریفیوژال تقویت شده می باشند. جارو برقی نیمه صنعتی دارای بدنه ای از جنس فولاد با استحکام بالا بوده و به مخزنی با ظرفیت 20 لیتر تجهیز گردیده است. به همراه مکنده امکان استفاده از انواع لوازم و تجهیزات جانبی فراهم بوده و به این ترتیب سطوح مختلف از جمله سطح زمین و صندلی های سالن سینما نظافت می گردد.

ویژگی های مکنده نیمه صنعتی

جاروهای نیمه صنعتی جهت انجام نظافت های روزانه و نظافت های سنگین تر در محیط های تجاری و غیر تجاری بسیار مناسب هستند. این وسیله پرکاربرد سیستم فیلتراسیون قدرتمندی دارد که ذرات ریز گرد و غبار را در خود نگه داشته و اجازه بازگشت دوباره آن ها را به محیط اطراف نمی دهد. با استفاده از نازل های مخصوص گوشه ها و زوایای صندلی ها به خوبی نظافت شده و زباله های باقی مانده در میان درزها و شیارها جمع آوری می گردد. در هنگام استفاده از این رده از دستگاه های جاروبرقی صنعتی کاربر با اطمینان خاطر به نظافت و جا به جایی آن می پردازد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :