meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت و شستشوی سریع و آسان سطوح با سوییپر-اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : COMBO
نشست گرد و خاک و دیگر آلاینده ها بر روی سطوح کف و عدم نظافت موثر و با کیفیت آنها جلوه های بصری و سطوح بهداشتی محیط را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. از این رو انجام اور نظافتی و حذف الاینده ها چه در محیط داخلی و چه در فضای خارجی امری لازم و ضروری بوده و نقش مهمی در محافظت از کف پوش ها ایفا می نماید. مسلمااستفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی که فقادر به انجام همزمان عملیات جمع آوری و شستشو می باشند، نقش موثری در افزایش سرعت و کیفیت نظافت ایفا می نماید. 

ویژگی های سوییپر- اسکرابر

دستگاه سوییپر - اسکرابر، یک دستگاه کاربردی برای انجام همزمان امور نظافتی محیط بوده و از این رو عملیات های جمع آوری و حذف آلاینده ها، شستشو و خشک نمودن سطوح را همزمان انجام می دهد. پهنای کاری بالای این دستگاه و همچنین همزمانی چندین عملیات نظافتی نقش موثر و کاربردی در کاهش زمان داشته و در نهایت می تواند موجب افزایش بهره وری و راندمان کاری گردد. قرار گیری صندلی کاربر در قسمت جلو نقش به سزایی در افزایش دید و تسلط کاربر نسبت به محیط پیرامون دارد. سیستم فیلتراسیون قدرتمند در این دستگاه ضامن حفظ کیفیت هوای پیرامون می باشد. علاوه بر این استفاده از جک هیدرولیکی در این دستگاه امکان تخلیه مخزن را بدون نیاز به دخالت دست و تا ارتفاع 56/1 متر امکان پذیر می نماید. 

مزایا استفاده از دستگاه سوییپر – اسکرابر

همزمانی عملیات شستشو و نظافت از جمله مهم ترین ویژگی های این دستگاه می باشد که نقش مهمی در افزایش راندمان کاری و کاهش هزینه ها ایفا می نماید. استفاده از سامانه های مکانیزه در این دستگاه موجب افزایش کیفیت نظافت در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت گردیده است. کاهش در مصرف آب و منابع انرژی از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :