meta name="video_type" content="video/mp4" />

سوییپر صنعتی و نظافت محیط های بزرگ

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : DUEMILA
سوییپرها به طور کلی دستگاه هایی هستند که به منظور جمع آوری و زدودن گرد و غبارهای موجود بر روی سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرند. از دید دیگر سوییپرها جاروی شهری و یا جاروی خیابانی نام دارند و می توانند ذرات جامدی همچون خاک، گل و لای، سنگ ریزه، شن و ماسه، سیمان و بسیاری دیگر از مواد جامد را جمع آوری و از محیط حذف کنند. به همین علت مورد توجه قرار گرفته اند. جاروب ها یا به اصلاح سوییپرهای صنعتی در ابعاد و مدل های متفاوت طراحی شده اند تا بتوانند بسته به نیاز افراد در مکان های وسیع از جمله پارک ها، محیط های تجاری و محیط هایی که دسترسی صعنتی سختی دارند مورد استفاده قرار گیرند.

به عنوان مثال نوعی از سوییپرهای صنعتی دارای فیلتر پاکتی موازی می باشند که توانایی جذب کوچکترین ذرات معلق در هوا را دارند. بدین طریق موجب عدم بازگشت گرد و غبار به محیط اطراف می گردند.

منبع تغذیه سوییپرهای صنعتی

سوییپرها از منظر منبع تغذیه می توانند به موارد باتری دار، سوخت فسیلی (دیزل،بنزین) تقسیم بندی شوند. در نوع باتری دار خود این دستگاه ها بیشتر در امکان بسته به منظور جلوگیری از آلودگی هوا مورد استفاده اند. سوییپرهای دیزلی و بنزینی بیشتر در امکانی که محیط های باز دارند و آلودگی هوا تاثیری بر آن ها ندارد و همچنین در موارد استفاده از سوله های بسیار بزرگ مورد توجه اند.

دسته بندی سوییپرهای صنعتی از نظرهدایت

سوییپرهای صنعتی از نظر هدایت به دو دسته بندی دستی و سرنشین دار قابل تقسیم شدن هستند. استفاده از سوییپرهای دستی امروزه امری ساده است. بدین صورت که کاربر تنها با هل دادن می تواند اقدام جاروب مکان مورد نظر بپردازد. نوع دیگر این سوییپرها سرنشین دار است کاربر می تواند پشت دستگاه نشسته و با فرمان خود دستگاه را هدایت کرده  و اقدام به پاکسازی نماید. در این سوییپرها عمدتا خستگی برای کاربر صفر بوده و شیوه انجام کار بسیار ساده و مقرون به صرفه می باشد همچنین می توان به سرعت بالای نظافت در این سوییپرها اشاره داشت.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :