meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سریع و آسان محوطه های وسیع با سوییپر-اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : COMBO

در زمان گذشته برای نظافت محیط های بزرگ از جمله محیط های تفریحی و یا محیط شرکتی مشکلات زیادی وجود داشت. از جمله مشکلات  می توان به کمبود نیرو و هزینه های زیاد و همچنین عدم نظافت های استاندارد برای این کار اشاره کرد. با پیشرفت روز افزون تکنولوژی در بخش صنعت انوع دستگاه های سوییپر تولید شد که در زمان و هم در بخش پاکسازی کمک بزرگی به مدیران صنعت های مختلف کرده است.


معرفی دستگاه سوییپر

دستگاه سوییپر توسط شرکت ایتالیایی RCM طراحی شده، که این دستگاه دومنظوره علاوه بر جمع آوری گرد و خاک و ضایعات، قابلیت شستشو و خشک کردن سطح را نیز دارد. همانطور که در ویدئو مشاهده کردید این مدل سوییپر از مدل سرنیشن دار می باشد. کنترل و هدایت سوییپر سرنشین دار مشابه خودرو بوده و کاربر با نشستن در آن کار نظافت را انجام می دهد. این محصول دارایی دو مدل کابین دار و بی کابین می باشد که طبق درخواست خریدار ارائه می شود.


مزایایی دستگاه سوییپر

با طراحی خوبی که این دستگاه دارد، کلیه بخش‌ها به سهولت در دسترس می باشند و در نتیجه سرویس و نگهداری دستگاه در حداقل زمان امکان پذیر است. با رعایت تمامی مقرارت بهداشتی، این دستگاه نظافتی الودگی کمی ایجاد می کند که با محیط زیست نیز سازگار می باشد. از جمله مزیت های این دستگاه می توان از کنترل ساده و راحت این دستگاه نام برد که هر فردی می تواند از این دستگاه استفاده نماید، دستگاه سوییپر از طول عمر و مقاومت بالایی برخوردار است و با خرید این محصول در هزینه ها نظافتی صرفه جویی می کنید.

 

 

 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :