meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ATOM برند : RCM گروه : سوییپر

سوییپر محوطه های صنعتی

در محوطه کارخانه ها و کارگاه های صنعتی بنا بر نوع کاربری آن ها آلودگی های شدیدی از جنس گرد و خاک وجود دارد که تمیزی و بهداشت محیط کاری را به شدت تحت تأثیر قرار می دهند. جمع آوری این مواد از محیط یک امر ضروری تلقی می گردد و اگر گرد و خاک پخش شده در محوطه کارخانه، کارگاه یا انبار با استفاده از ابزارهای دستی جمع آوری شود نه تنها کمکی به تمیزتر شدن محیط نمی کند، بلکه غلظت بالایی از گرد و خاک وارد هوا می شود و سلامت کارکنان را با خطرات جدی رو به رو می کند. بنابراین در چنین شرایطی تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی همانند سوییپر جایگاه ویژه ای می یابند.

سوییپر چیست؟

سوییپر صنعتی دستگاهی است که جهت جمع آوری آلودگی ها به ویژه خاک در محیط های صنعتی و محوطه های وسیع مورد استفاده و بهره وری قرار می گیرد. سوییپر از ساختاری صنعتی برخوردار می باشد که مقاومت بالایی دارد و جهت استفاده در شرایط سخت و خشن کاری ابزاری ایده آل و کارآمد به شمار می آید. سوییپر از دو سامانه مکانیکی و مکشی تشکیل گردیده که سبب افزایش کارایی دستگاه می گردد.

مزایای نظافت صنعتی با دستگاه سوییپر

بهره مندی از دستگاه سویپر صنعتی یا جاروب خیابانی برای نظافت محوطه های وسیع صنعتی در مقایسه با روش های سنتی مزایای منحصر به فردی به همراه دارد. از آن جایی که سوییپر صنعتی در مدل ها و اندازه های متنوعی تولید شده است در محیط های مختلف به  کار گرفته می شود. این دستگاه سرعت عملیات نظافت را بسته به نوع دستگاه از دوازده تا شصت و پنج برابر افزایش می یابد و این در حالی است که انجام نظافت با استفاده از ابزارهای سنتی ساعت ها و حتی روزها به طول می انجامد. علاوه بر این تعداد نفرات مورد نیاز برای نظافت یک محوطه صنعتی کاهش پیدا می کند که صرفه اقتصادی به همراه دارد و بر میزان بهره وری و بازدهی آن ها می افزاید. ابعاد مناسب سوییپر صنعتی در کنار کیفیت بالای عملکرد آن سبب می گردد دستگاه از قدرت مانور کافی برای حرکت در محیط های کوچک تر برخوردار باشد و بتواند تمامی آلودگی های موجود بر روی سطح را به طور کامل جمع آوری نماید. 

درخواست اطلاعات :