meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محیط شهری با سوییپر خودرویی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : RONDA

محیط های شهری شامل معابر، گذرگاه ها، خیابان ها، کوچه ها و پیاده رو هستند که در معرض حجم زیادی از آلودگی و به ویژه گرد و خاک قرار می گیرند. نظافت سطح شهر همیشه یکی از دغدغه هایی است که مسئولان شهرداری با آن مواجه می شوند و همواره در تلاش برای حذف آلودگی ها از محیط و انهدام آن ها می باشند. استفاده از روش های دستی و سنتی یکی از راه کارهای متداولی است که برای نظافت محیط های شهری مورد استفاده قرار می گیرد. انجام فعالیت های فیزیکی سخت برای تمیز کردن محیط خستگی و فشار زیادی برای نیروهای انسانی در پی دارد و سبب کاهش بهره وری این افراد می شود. به منظور رفع این مشکل سازندگان تجهیزات نظافت صنعتی دستگاه سوییپر شهری را طراحی و روانه بازار کرده اند به صورتی که به صورت اتوماتیک عملیات نظافت را بر عهده داشته و کاربر فقط دستگاه را هدایت و کنترل می کند.

سوییپر شهری خودرویی دیزل

جاروب شهری جهت نظافت فضاهای باز، پیاده روها، خیابان ها، کوچه ها، جاده های باریک و ... مناسب و ایده آل می باشد. سوییپر شهری خودرویی کابین راننده دارد که به سیستم سرمایش و گرمایش مجهز شده است بنابراین استفاده از جاروب شهری در هر شرایط آب و هوایی امکان پذیر خواهد بود. کاربر در هنگام کار با دستگاه احساس راحتی داشته و می تواند صندلی، فرمان کنترلی و چراغ ها را تنظیم نماید، علاوه بر این سوییپر مجهز به درب های تمام شیشه ای است که موجب فراهم شدن دید کافی کاربر نسبت به محیط اطراف می شود.

ویژگی های سوییپر شهری

سویپر شهری مجهز به فیلتر کیسه ای ساخته شده از جنس پلی استر و با روکش آنتی استاتیک است که به وسیله سیستم الکتریکی نظافت می گردد. دستگاه دارای جک هیدرولیکی است که مخزن زباله آن را جهت تخلیه تا ارتفاع 1.5 متر بالا می برد. هم چنین سیستم هیدرواستاتیک در دستگاه به کار گرفته شده تا نیرو بین اجزای مختلف سوییپر منتقل شود. یکی از ویژگی های منحصر به فرد سوییپر شهری وجود برس سوم است که در قسمت جلوی دستگاه تعبیه شده که با داشتن بازوی حرکتی برای نظافت گوشه ها و نقاط دور از دسترس بسیار مناسب می باشد.

 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :