meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت صنایع چوب با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : ATOM

صنایع چوب همواره یکی از صنایعی است که فعالیت های عمده ای در سطح یک کشور انجام می دهد. چوب از جمله مصالحی است که به طور عمده برای ساختن مبلمان و اثاثیه و هم چنین ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. رشد روز افزون جمعیت سبب افزایش تقاضا و در نتیجه گسترش بسیاری از صنایع مانند صنایع چوب گشته است. بدون تردید افزایش محصولات تولیدی و هم چنین افزایش انجام فعالیت های صنعتی سبب حجم زیادی از آلاینده های زیست محیطی می شود. در کارخانه ها و صنایع چوب مقدار فراوانی گرد و خاک، خاک اره و تکه های چوب در محیط پراکنده شده و لازم است جمع آوری شوند. به منظور حذف آلودگی های موجود در محوطه کارخانه های صنایع چوب می توان دستگاه سوییپر سرنشین دار صنعتی را مورد استفاده قرار داد و از مزایای آن بهره مند گردید.

سوییپر صنعتی

دستگاه سوییپر سرنشین دار در مدل های باتری دار و بنزینی ارائه شده است و کاربران قادر خواهند بود متناسب با شرایط خود هر یک از این دستگاه ها را به کار گیرند. سوییپر برای جمع آوری آلودگی های پراکنده شده بر روی سطح زمین در محیط های وسیع مناسب بوده و از قدرت کافی برای جمع آوری زباله های سنگین برخوردار می باشد. سویپر صنعتی مجهز به یک برس مرکزی و یک یا دو برس جانبی است که موجب می شوند تمامی آلودگی های قرار گرفته در مسیر حرکت دستگاه جمع آوری شوند و درون مخزن قرار گیرند.

سوییپر صنعتی و نظافت صنایع چوب

دستگاه سوییپر صنعتی سرنشین دار به عنوان ابزاری موثر و کارآمد در صنایع گوناگون از جمله صنایع چوب قابل به کارگیری است. جهت نظافت محوطه کارخانه در صنایع چوب که حاوی گرد و خاک و قطعات چوب است، جاروب صنعتی مورد استفاده قرار گرفته و کلیه زباله های پراکنده شده در محیط را با قدرت زیاد و کیفیت مطلوب جمع آوری می کند. با بهره مندی از سوییپر نه تنها کیفیت نظافت به میزان قابل توجهی افزایش می یابد بلکه بر کارایی نیروهای انسانی نیز تا چندین برابر افزوده خواهد شد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :