meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت فروشگاه مواد غذایی با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55B40

فروشگاه ها و مغازه هایی که ارائه کننده محصولات غذایی هستند باید همواره در شرایط تمیز و بهداشتی قرار داشته باشند. در چنین مکان هایی میزان رفت و آمد عموم افراد بالا بوده و در تمیزی آن باید نهایت دقت و سرعت به کار گرفته شود، از طرف دیگر نحوه نظافت باید به شکلی باشد که ایمنی مراجعه کنندگان حفظ گردد به این معنا که خطر لغزندگی و سرخوردگی در پی نداشته باشد. دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی جهت نظافت و شستشوی سطوح کف در فروشگاه های زنجیره ای و هایپرها به دلیل برخورداری از سطوح ایمنی مطلوب، بسیار مناسب می باشد.

اسکرابر باتری دار با قدرت مانور بالا

دستگاه های زمین شوی صنعتی دستی علاوه بر مدل های کابلی در مدل های باتری دار نیز طراحی و تولید شده اند. این رده از دستگاه های اسکرابر یا کف شوی صنعتی از قدرت مانور بسیار بالایی برخوردار می باشند و از همین رو در فضای میان قفسه ها به آسانی حرکت نموده، دور می زند و به شستشوی سطح می پردازند. این دستگاه دارای محافظ برس است تا هنگام شستشو از پاشش آب به اطراف بر اثر چرخش سریع برس، جلوگیری شود.

طراحی کاربر پسند

طراحی و ساخت دستگاه اسکرابر به گونه ای است که کاربر به سادگی هدایت و کنترل آن را در دست گرفته و در مسیرهای مورد نظر حرکت می کند. کفشوی دستی تک برسه وزن کمی دارد و حرکت دورانی برس تا حد زیادی به حرکت رو به جلوی دستگاه کمک می کند و لزومی به اعمال نیروی مضاعف از سوی کاربر بر روی دستگاه نمی باشد. باتری تعبیه شده در دستگاه های زمین شوی صنعتی از نوع ژل بوده که هزینه های پایین تعمیر و نگه داری در کنار طول عمر بالا و توانایی شارژدهی قابل توجه، آن را به یک باتری صنعتی کاملاً بهینه تبدیل نموده است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :