meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی موثر و با کیفیت سطوح با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

تمیزی و نظافت سطوح کف در فروشگاه ها و مراکز خرید نقش مهمی در جذب مشتریان و افزایش بهره وری و سود آوری ایفا می نماید. از این رو شستشو و نظافت موثر و با کیفت آنها تاثیر بسزای در روحیه و جلب رضایت مشتریان دارد. باتوجه به ناکارآمدی شیوه های سنتی در شستشوی موثر و با کیفیت سطوح کف،‌ استفاده از سیستم ها و دستگاه های مکانیزه و صنعتی راهکار مناسب و مقرون به صرفه ای برای شستشو و حذف آلاینده ها می باشد. در این میان اسکرابر صنعتی که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی و تولید شده اند گزینه ای مناسب و ایده آل برای شستشو و حذف آلاینده های انباشته بر روی کفپوش ها می باشد.

ساز و کار دستگاه اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر سرنشین دار دستگاهی مکانیزه و تخصصی برای شستشو ونظافت سطوح کف می باشد که با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. این دستگاه ها به منظور افزایش کیفیت شستشو و نظافت مجهز به مخازن مجزا برای آب تمی زو آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند. موتور مکنده و سیستم لاستیک تی نصب شده در بخش انتهایی دستگاه از دیگر اجزا کاربردی دستگاه اسکرابر سرنشین دار می باشد که وظیفه جمع اوری و انتقال آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو را به داخل مخزن آب کثیف بر عهده دارد.

مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر

بی شک استفاد از سیستم های مکانیزه و صنعتی در مقایسه با شیوه های سنت یو دستی نظافت موجب ارتقا کیفیت شستشو و نظافت شده و همین امر تاثیر بسزایی در جلوه های ظاهری محیط دارد. از سوی دیگر، استفاده از دستگاه های اسکرابر سرنشین دار موجب افزایش سرعت عملیات شستشو و نظافت می گردد. استفاده همیشگی از آب تمیز برای شستشو و نظافت در اسکرابر ها موجب ارتقا چشم گیر در کیفیت شستشو و نظافت می گردد. الیاف برس های اسکرابر با نفوذ به داخل خلل  و فرج کفپوش ها تمامی آلاینده های نفوذ کرده در این بخش ها را بیرون کشیده و موجب نظافتی با کیفیت می شود. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :