meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی انواع ماشین با واترجت خانگی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle صنعت : سایر گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180
برای شستشوی خودرو به روش دستی استفاده از ابزار های سنتی به هیچ عنوان مناسب نیست ونه تنها کیفیت شستشو در این روش ها پایین است، مصرف آب و مواد شوینده بسیار زیاد بوده و همچنین مدت زمان زیادی برای انجام شستشو نیاز می باشد. بنابراین بهتر است از روش های نوین و دستگاه های مکانیزه جدید استفاده شود. دستگاه شوینده پرفشار یا واترجت با فشار بالای آب، انواع آلودگی های سطحی و عمیق را به راحتی شستشو می نماید. 

واترجت چیست؟

واترجت دستگاه نظافتی جدید است که با ایجاد آب پرفشار انواع آلودگی ها را شستشو می نماید. پمپی که درون واترجت قرار دارد باعث ایجاد آب پرفشار می شود، که پمپ نیز توسط موتور به حرکت در می آید. تامین انرژی موتور در واترجت ها بسته به نوع و کارایی آن ها متفاوت است. منبع تغذیه می تواند الکتریکی (تک فاز یا سه فاز)، بنزینی و یا دیزلی باشد. که برای کاربردهای خانگی و نیمه صنعتی به منظور وزن سبکتر وآلوده نکردن هوای محیط به صورت الکتریکی می باشند. واترجت ها از نظر دمای آب به دو دسته واترجت آب گرم و واترجت آب سرد تقسیم می شوند که با توجه به محیط و آلودگی انتخاب می شوند. فشار آب و حجم آب خروجی در واترجت ها متفاوت است و باید متناسب با نوع آلودگی و جنس سطح یک نوع از آن ها را انتخاب نمود. در صورتی که فشار آب بسیار کم باشد ممکن است آلودگی را به خوبی از سطح جدا نکند و در صورتی که فشار بالا باشد ممکن است به سطح آسیب وارد نماید. به همین دلیل باید در انتخاب واترجت مناسب دقت نمود.

فواید واترجت در شستشوی ماشین

واترجت برای شستشوی ماشین، کف، دیوار، نمای ساختمان، تجهیزات، در فضاهای خانگی، اداری و تجاری و همچنین صنایع و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در شستشوی خودرو با استفاده از واترجت کیفیت شستشو بسیار بالا بوده و تمام آلودگی های سطح ماشین شستشو می شود. همچنین به دلیل فشار بالای آب در هنگام شستشو سرعت شستشو را بالا برده و در نتیجه به میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی می شود. در صورت تمایل به استفاده از مواد شوینده می توان در مخزن واترجت ماده شوینده مورد نظر را ریخت تا در هنگام شستشو به بیرون پاشش شود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :