meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA55K40 برند : Columbus گروه : اسکرابر

نظافت و شستشوی محیط های دانشگاهی با اسکرابر دستی

محیط های اداری و دانشگاهی به جهت تردد زیاد بطور روزانه نیازمند شستشو و نظافت هستند. پاکسازی سطح زمین در این محیط ها می بایست بطور مستمر صورت گیرد تا از گسترش آلودگی ها در روزهای بارانی و برفی نیز جلوگیری شود. امر نظافت در این محیط های سرپوشیده زمانبر بوده و بعلاوه موجب اخلال در رفت و آمد افراد می شود. دستگاه اسکرابر یا کفشوی با برطرف کردن تمامی این موارد، توانسته به خوبی روش های سنتی شستشو را پشت سر بگذارد. اسکرابر همچنین از بروز سوانح ناشی از لغزنده بودن سطوح جلوگیری می کند. این زمین شوی با پاشش آب یا محلول آب و مواد شوینده و سامانه برس زنی آلودگی ها از زمین برطرف نموده و آلودگی های باقی مانده بر روی سطح را مکش می کند.

جنس سطح مورد شستشو

انتخاب نوع برس دستگاه اسکرابر، بستگی به جنس سطحی دارد که می بایست شستشو شود. پاکسازی محیط های با سطح آسیب پذیر تا سطوح سخت مانند سیمان، توسط دستگاه کفشوی و بدون آسیب رسانی به این سطوح صورت می گیرد. در این زمینه برس های نرم، استاندارد و زبر می توانند با توجه به جنس سطح انتخاب گردند. علاوه بر این به منظور پولیش کردن سطوح می توان انواع پد را بر روی اسکرابر نصب نمود.

مخازن آب دستگاه اسکرابر

در روش های سنتی شست و شو بوسیله سطل و تی، استفاده از آب آلوده ادامه داشته و آلودگی به نقاط دیگر منتقل می شود. سازندگان دستگاه اسکرابر برای این مشکل نیز راه حلی دارند و تمامی تولیدات خود را به دو مخزن جداگانه برای آب کثیف و آب تمیز مجهز کرده اند. مجزا بودن این مخازن موجب استفاده نکردن مجدد از آب کثیف و در نتیجه افزایش کیفیت شست و شو می گردد. همچنین در پایان عملیات نظافت، تخلیه مخزن آب کثیف به آسانی و بدون آلوده کردن محیط صورت می پذیرد که از این حیث نیز نسبت به روش های دستی برتری دارد. 

درخواست اطلاعات :