meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت حرفه ای سطوح با جارو برقی صنعتی و پولیشر صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin صنعت : سایر گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DM3

در محیط های عمومی نظیر مجتمع های تجاری و تفریحی و همچنین محیط های پر رفت و آمد، نظافت سطوح و کف از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه علاوه بر حفظ بهداشت سطوح، موجب زیبایی ظاهری شده و به جذابیت محیط می افزاید. استفاده از روش های سنتی نظافت علاوه بر زمان بر بودن و پرهزینه بودن، نظافت و بهداشت از کیفیت خوبی برخوردار نبوده، لذا استفاده از ابزار های نظافت صنعتی نظیر پولیشر و جارو برقی آب و خاک لازم و ضروری می باشد.

پولیشر جلادهنده سطوح کف

کف ساب دارای کارایی بالا برای صیقل زدن و پولیش و کفسابی همه سطوح مانند کف ساختمان ها، ادارات، هتل ها، بانک ها، مدارس و رستوران ها میباشد. پولیشر در دو نوع با برس زبر و برس نرم تولید میشود که اگر نیاز به لایه برداری عمیق و ترمیم سطوح خش دار بود می توان از نوع زبر آن و اگر نیاز به تمیز کردن سطحی بود از پولیشر نرم استفاده کرد. برای از بین بردن لکه های مانند قیر و ... از پولیش استفاده می کنیم. پولیشر دارای یک عدد برس دایره ای است که با توجه به تنظیم فشار و سرعت چرخش بالا  میتواند برای نظافت سطوح استفاده قرار بگیرد و عملیات لکه بری با سرعت بالا انجام می شود. پولیشر دارای مکنده ی آب توسط دستگاه نیست لذا در کنار پولیشر باید از جارو برقی آب و خاک استفاده کرد. پولیشر مناسب محیط های با وسعت خیلی کم میباشد که با توجه به دسته ی انعطاف پذیر و قابل تنظیم آن می توان به راحتی در کنار انواع موانع از آن استفاده کرد.

جاروبرقی آب و خاک، مکنده ی بسیار قدرتمند

جاروبرقی آب و خاک، دستگاه  دو کاره ای است  که دارای مکش قوی با محفظه ای جا دار می باشند و توانایی پاک سازی ضایعات خشک و مرطوب را دارند. جاروبرقی صنعتی آب و خاک فرایند نظافت را تا ده برابر افزایش می دهد و عمل نظافت را به خوبی انجام می دهند. بعد از استفاده از پولیشر میتوان به راحتی و با قدرت مکش بالای جارو برقی صنعتی ،مواد آب و شوینده ی به جا مانده را پاکسازی کنیم. جاروبرقی صنعتی با گنجایش مخزن بزرگ مناسب محیط های بزرگ و با کار پیوسته میباشد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :