meta name="video_type" content="video/mp4" />

بهداشت و تمیزی آزمایشگاه با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55B40

آزمایشگاه ها و لابراتورها از جمله محیط هایی هستند که حساسیت بالایی دارند و کمترین میزان از آلاینده ها نباید در محیط وجود داشته باشد. از همین رو مسأله تمیزی و نظافت آن هم به شیوه صحیح به یکی از چالش ها و دغدغه های مهم در این مراکز تبدیل گردیده است. از آن جایی که انجام آزمایش های گوناگون به دقت بالایی نیاز دارد و در نتیجه بهداشت و تمیزی محیط یکی از عوامل اثر گذار بر صحیح بودن نتیجه آزمایش ها به شمار می آید. استفاده از روش های دستی برای نظافت محیط نه تنها کمکی به پاکیزه شدن محیط آزمایشگاه نمی کند بلکه آلودگی ها را از محلی به محل دیگر انتقال می دهد. به منظور فراهم شدن بهداشت و تمیزی محیط و هم چنین افزایش دقت آزمایش می توان از دستگاه اسکرابر استفاده نمود.

بهداشت محیط با اسکرابر

تمامی دستگاه های اسکرابر یا کف شوی صنعتی جهت نظافت محیط های گوناگون به ویژه محیط های حساس از استانداردهای لازم برخوردار هستند و به گونه ای طراحی شده اند که از توزیع آلودگی جلوگیری به عمل می آورد. اسکرابر یا زمین شوی صنعتی مجهز به مخازن آب تمیز و کثیف به صورت جداگانه می باشد و از توانایی بالایی در شستشوی بهداشتی سطح زمین بهره مند گردیده است. مخزن آب تمیز و آب کثیف اسکرابر به طور کامل و با سهولت تخلیه می شود و در نتیجه آن آلودگی درون دستگاه باقی نمی ماند. اسکرابر هم زمان با فرآیند شستشو زمین را خشک می کند و از آن جایی که باقی ماندن رطوبت در محیط سبب رشد میکروب ها می شود، با استفاده از زمین شوی صنعتی احتمال رشد میکروب و قارچ به دلیل وجود رطوبت از بین می رود.

ساختار اسکرابر صنعتی

اسکرابر باتری دار با هدایت دستی برای شستشوی سطوح کف در محیط های کوچک و یا متراکم مانند آزمایشگاه و لابراتور بسیار مناسب می باشد. کفشوی صنعتی مجهز به محافظ ضربه گیر استوانه ای شکل است و در صورت برخورد ناگهانی با موانع محیطی و دیوارها میزان صدمات و آسیب های احتمالی کاهش می یابد. به منظور کارکرد آسان اسکرابر و ارتقای سطح ایمنی زمین شوی صنعتی باتری دار مجهز به سیستم توقف سریع است که با رها کردن دسته تمامی مکانیزم های مربوط به عملیات شستشو یعنی پاشش آب و سامانه برس زنی به طور خودکار قطع می شود.

 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :