meta name="video_type" content="video/mp4" />

اسکرابر سرنشین دار

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA100BM150

شستشوی سطوح کف در محیط های صنعتی به واسطه ماهیت آلاینده ها و همچنین وسعت بالای محیط با استفاده از شیوه های دستی و سنتی متداول بسیار دشوار و زمان بر بوده و علاوه بر این از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار نمی باشد. استفاده از روش های نوین و بهره گیری از تجهیزات مکانیزه نظافتی چون دستگاه اسکرابر صنعتی نه تنها فرآیند نظافت و شستشوی سطوح را در زمان کوتاهی انجام می دهند بلکه در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت نیز از کیفیت بالاتری برخوردار می باشند. 

مشخصات دستگاه اسکرابر صنعتی

اسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت کامل و موثر سطوح کف می باشد که با استفاده از سامانه برس زنی و پاشش آب تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو داده و نظافت می نمایند. تجهیز دستگاه اسکرابر صنعتی به سامانه مکش و تی با مکش کامل آب آلوده ناشی از شستشو موجب خشک شدن کامل سطوح شده و در نهایت با یک عبور دستگاه سطوحی تمیز، خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارد. اسکرابر ها به منظور افزایش کیفیت نظافت و شستشو مجهز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند. دستگاه اسکرابر صنعتی به منظور برآورده سازی نیاز های نظافتی محیط  هایی با مساحت های گوناگون در ابعاد متنوع و در دو مدل دستی و سرنشین دار طراحی و تولید می شوند. 

ویژگی های اسکرابر سرنشین دار 

اسکرابر یا کف شوی سرنشین دار دستگاهی مکانیزه و کاربردی برای شستشوی سطوح کف می باشد. پهنای کاری بالای دستگاه اسکرابر سرنشین دار آن را به گزینه ای ایده آل برای شستشو و نظافت سطوح کف در محیط های وسیع تبدیل نموده است. از دیگر ویژگی های دستگاه اسکرابر سرنشین دار می توان به ظرفیت بالای مخازن آب تمیز و آب کثیف اشاره نمود. ظرفیت بالای خازن آب دستگاه اسکرابر سرنشین دار با کاهش در تعداد دفعات تخلیه و تعویض آب مخازن موجب کاهش زمان لازم برای آماده سازی و از سر گیری عملیات شستشو و نظافت می گردد. تجهیز دستگاه اسکرابر سرنشین دار به صندلی کاربر نقش موثری در کاهش خستگی اپراتور در حین عملیات شستشو داشته و از این رو موجب افزایش راندمان کاری می گردد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :