meta name="video_type" content="video/mp4" />

جمع آوری مواد دارویی با مکنده صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : MISTRAL3533

در کارخانه های تولید محصولات دارویی همواره مقدار زیادی مواد پودری وجود دارد که لازم است از نقطه ای جمع آوری شده و به محل های دیگر انتقال یابند. مواد پودری ذرات بسیار ریزی هستند که برای جمع آوری آن ها تجهیزات خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. از طرف دیگر چنین موادی دارای ترکیبات سمی هستند که اگر کارکنان در معرض استنشاق این ترکیبات قرار گیرند سلامتی این افراد با خطر رو به رو خواهد شد. اغلب این مواد به عنوان مواد اولیه در صنایع داروسازی به کار می روند و یا جهت استفاده های دیگر به چرخه تولید راه پیدا می کنند. انتقال این مواد از محلی به محل دیگر از طریق روش های دستی امکان پذیر نبوده و تنها با به کارگیری دستگاه های مکنده یا جاروبرقی صنعتی میسر می گردد.

جمع آوری حجم بالای مواد پودری با جاروبرقی صنعتی در صنایع داروسازی

جارو برقی صنعتی سه فاز دارای موتور توربینی بوده که بی نیاز از تعمیر و نگه داری است و از همین رو دارای قابلیت کارکرد مداوم و بدون وقفه می باشد. این رده از مکنده های صنعتی ابعاد جمع و جوری دارند و در مقایسه با سایر دستگاه های مناسب ارتفاع کمتری دارد که جهت استفاده در محیط های با محدودیت ارتفاع بسیار مناسب هستند. با ویژگی های ذکر شده چنین جاروبرقی صنعتی با شرایط محیطی کارخانه های تولید دارو سازگاری داشته و برای جمع آوری پودرهای دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم فیلتراسیون جاروبرقی صنعتی کارآمد بوده و جهت مکش ذرات پودری امکان تجهیز شدن به فیلتر هپا در آن وجود دارد.

ساختار مکنده صنعتی

 ساختار این رده از جاروهای صنعتی به گونه ای است که موتور مکنده در کنار مخزن و محفظه فیلتر تعبیه گردیده و با توجه به وزن بالای موتور مکنده دستگاه پایداری بالایی دارد. بنابراین پایداری دستگاه جارو برقی به همراه سطح صدای بسیار پایین سبب حفظ آرامش کاربر و محیط کاری در هنگام استفاده از این دستگاه می شود و  آن را به یک دستگاه مناسب برای به کارگیری در صنایع مهمی مانند داروسازی تبدیل می کند.

تگ ها :

جاروی مرکزی

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :