meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

شستشوی اتوماتیک سطوح با واترجت صنعتی

محیط های شهری وسیع مانند خیابان ها و پیاده رو ها با گذشت زمان آلوده می شوند و از جلوه و زیبایی شهر می کاهند بنابراین انجام عملیات شستشو می تواند یک راه حل مؤثر برای زیبا سازی شهرها باشد. پیاده روها و معابر پوشیده شده از موزائیک و یا سنگ فرش هستند که به دلیل داشتن خلل و فرج فراوان آلودگی را به سرعت جذب کرده و این کثیفی ها درون شیارها باقی می ماند. در محیط های باز تردد وسایل نقلیه گرد و خاک را پراکنده کرده و بر شدت آلودگی می افزاید. جهت حفظ تمیزی اماکن عمومی و شستشوی حرفه ای سطوح می توان از قابلیت های شگفت انگیز دستگاه های واترجت صنعتی بهره گیری نمود.

واترجت صنعتی چیست؟

واترجت یا شوینده فشار قوی یکی از کارآمدترین ابزارهای نظافت صنعتی است که کار اصلی آن ایجاد فشار بالای آب می باشد. می توان این گونه اظهار نمود که شستشو پر استفاده ترین کاربرد واتر جت های صنعتی است که شستشوهای سخت و عمیق را نیز در بر می گیرد. در کنار این دستگاه ها انواع مختلفی از تجهیزات جانبی طراحی و ساخته شده است که قابلیت های این وسیله را به اندازه باور نکردنی افزایش می دهد.

نازل زمین شوی و ربات واتر جت صنعتی

نازل های زمین شوی به یک شوینده فشار قوی متصل شده که برای تمیز نمودن سطوح کف به کار می رود. این رده از لوازم جانبی به منظور بهتر و آسان تر شدن فرآیند شستشوی سطوح تولید شده اند. نازل زمین شوی بسته به میزان فشار، نوع عملیات و هم چنین پهنای نظافتی لازم در انواع مختلفی موجود هستند. این ابزار جهت شستشوی پیاده روها و معابر شهری بسیار مناسب است و آلودگی های تثبیت شده سطوح را از بین می برد.

ربات و جت

جت ها و ربات ها به منظور افزایش کارایی واترجت صنعتی و انجام عملیات های دشوار و دور از دسترس ساخته شده اند که به دستگاه وصل می شوند. ربات ها مقدار زیادی از سطح را پوشش می دهند و در نتیجه سبب افزایش سرعت عملیات می گردند. این سیستم ها یک نوآوری متفاوت به شمار می آیند که عملکردی بی نظیر برای شستشوی سطوح عمودی و افقی ارائه می دهد. 

درخواست اطلاعات :