meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

شستشوی موثر سطوح بتنی با دستگاه واترجت

 محوطه های شهری همانند پیاده روها، پارک ها، معابر و جداول عموما در معرض آلودگی های متنوع و گسترده ای قرار دارند. این محیط ها همچنین می توانند تأثیر بسزایی بر زیبایی شهر بگذارند، از این رو حفظ پاکیزگی و جلای این مناطق از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از طرف دیگر  این سطوح معمولا از جنس بتن بوده و این موضوع می تواند عملیات شست و شو را به مراتب دشوارتر کند. امروزه بهره مندی از دستگاه های نظافتی به علت طراحی و ساخت ویژه ای که دارند، می تواند در رسیدن به سطحی عاری از هرنوع آلودگی بسیار مؤثر باشد.

واترجت صنعتی، دستگاهی مناسب برای شست وشوی سطوح بتنی

دستگاه واترجت صنعتی یک دستگاه مکانیزه است، که با قابلیت های منحصربه فرد خود بسیار مناسب برای شست وشوی عمیق سطوح بتنی می باشد. این دستگاه به وسیله ی یک پمپ فشار قوی آب را به فشار بسیار بالایی رسانده، سپس آب پس از عبور از یک شلنگ فشار قوی، یک لنس و در نهایت یک نازل، به سطح پاشش می شود، و به علت سرعت و فشار بالا آلودگی ها را می زداید.

انواع نازل ها در دستگاه واترجت

نازل ها انواع گوناگونی دارند، که با توجه به جنس سطح و نوع آلودگی و البته مشخصات فنی دستگاه می توان در مورد انتخاب آنها تصمیم گیری کرد. نازل های مسطح، سوزنی و دوار از جمله پرکاربردترین انواع نازل ها هستند. در مدل دوار به آب در نقطه ی پاشش یک نیروی دورانی القا می شود، که این امر باعث افزایش قدرت شویندگی آب می گردد. نازل pointspeed یکی از انواع نازل های دوار است که در آن تعدادی از این نقاط( با ویژگی ذکر شده) بر روی یک صفحه ی مسطح قرار دارند. در این حالت در هر لحظه مقدار بیشتری آب با دارا بودن این نیروی دوار روی سطح پاشش می شوند و امکان شست وشوی بهینه تر را فراهم می کنند.


درخواست اطلاعات :