meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

شستشوی حرفه ای انواع سطوح با واترجت صنعتی

شستشوهای سنگین و لایه برداری های عمیق سطوح در محیط های صنعتی و در شرایط دشوار کاری با استفاده از شیوه های دستی امکان پذیر نمی باشد. در واحدهای صنعتی و یا غیر صنعتی بسته به نوع کاربری انواع مختلفی از آلودگی با شدت و ضعف های مختلف تولید می شود که به طور معمول درصد آلاینده ها بالا بوده و لازم است با دقت هر چه تمام تر از میان برداشته شوند. وجود جرم و آلاینده بر روی سطوح مختلف و بر روی تجهیزات و قطعات صنعتی عملکرد آن ها را تحت تاثیر قرار داده و سبب افت کارایی می گردد. به همین منظور دستگاه های مدرنی هم چون واتر جت صنعتی طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

شوینده فشار قوی یا واترجت صنعتی

دستگاه واترجت صنعتی یک شوینده فشار قوی می باشد که جریان آب را از یک منبع خارجی که تحت فشار کم قرار دارد، دریافت می کند و سپس فشار آب ورودی دریاف شده را به وسیله یک پمپ افزایش می دهد و در نهایت جریان آب پر فشار تولید شده از یک شلنگ فشار قوی با بافت فولادی، تفنگی لنس و نازل عبور نموده و بر روی سطح پاشش می شود. جریان آب فشار قوی ایجاد شده به اندازه ای قدرتمند است که لایه های نامطلوب و آلوده سطح از میان بر می دارد و با افزایش میزان دبی آب سرعت انجام عملیات شستشو و لایه برداری افزایش پیدا می کند. 

امکان انجام فرآیندهای مختلف

سرعت و کیفیت انجام عملیات شستشو و لایه برداری عمیق با تغییر فشار آب، دمای آب و هم چنین تغییر تجهیزات جانبی دستگاه متناسب است و با انتخاب ابزارهای مناسب فرآیند مورد نظر با دقت و کیفیت هر چه تمام تر انجام می پذیرد. نازل زمین شوی، نازل دوار، نازل چند خروجی و نازل سوزنی از جمله تجهیزاتی هستند که به جهت انجام انواع فرآیندهای شستشو و لایه برداری به کار می روند. بهره مندی از دستگاه های واترجت صنعتی در محیط های گوناگون کاری، شهری، صنعتی و ... از منظر سهولت کاربری، کیفیت، توانایی انجام عملیات در نقاطی که دسترسی دشوار دارند و هم چنین عامل سازگاری با محیط زیست روشی بسیار خلاقانه، مدرن و حرفه ای به شمار می آید.

درخواست اطلاعات :