meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

شستشو و لایه برداری سطوح فلزی با واترجت صنعتی

سقف های فلزی و شیروانی ها با گذشت زمان دچار فرسایش می شوند و لازم است رنگ های قدیمی آن حذف شده و برای رنگ آمیزی دوباره آماده گردد. رنگی که سطح فلز را پوشانده به راحتی از آن جدا نخواهد شد و در نتیجه حذف رنگ به کاری با سختی زیاد تبدیل می شود. به منظور رفع این مشکل بهره مندی از روش های نوین می تواند به اندازه کافی تأثیر گذار باشد و آن استفاده از دستگاه واترجت صنعتی در رده فوق فشار قوی به همراه نازل ویژه می باشد.

شوینده فوق فشار قوی چیست؟

دستگاه های واترجت صنعتی در رده های فوق فشار قوی قابل ارائه هستند که فشار عملیاتی 500 بار تا 3000 بار را در بر می گیرند. این واتر جت ها به منظور شستشوی های عمیق و سنگین طراحی و ساخته شده اند کاربرد آن ها به شستشو محدود نمی شود بلکه برای لایه برداری و رنگ بری های سخت نیز مورد استفاده قرار می گیرند. شوینده فوق فشار قوی با دارا بودن قدرت بی نظیر انجام بسیاری از عملیات های صنعتی را امکان پذیر ساخته و با ارائه راه کارهای خلاقانه و در عین حال با کیفیت، کاربران را در انجام هر چه بهتر و آسان تر فعالیت های صنعتی یاری می دهد.

کاربرد واترجت صنعتی و نازل سطح شوی

نازل زمین شوی یا سطح شوی یکی از پیشرفته ترین تجهیزات جانبی طراحی شده برای شوینده های فوق فشار قوی است که به دستگاه متصل می گردد. با توجه به آن که واتر جت های صنعتی در رده فوق شار قوی آب را با فشار فوق العاده پاشش می کنند، با استفاده از آن ها لایه های رنگ نیز قابل حذف خواهند. جهت رنگ بری از سطوح فلزی مسطح با مساحتی نسبتاً بالا می توان از دستگاه واترجت صنعتی به همراه نازل سطح شوی بهره گرفت به صورتی که این ابزار کارآمد لایه های قدیمی رنگ را حذف نموده بدون آن که آسیبی به سطح پایه وارد کند.

درخواست اطلاعات :