meta name="video_type" content="video/mp4" />

حذف خطوط ترافیکی با واترجت فوق فشار قوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Falch گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : 2500BAR

خط کشی خیابان ها و معابر پس از گذشت مدت زمانی به دلایل مختلفی از جمله کمرنگ شدن، فرسودگی، ترمیم و یا تغییر ساختار معابر، باید حذف گردند. از قدیمی ترین روش های از بین بردن خطوط ترافیکی تراشیدن رنگ ها می باشد که این کار سبب آسیب رساندن به سطح آسفالت و در نتیجه صرف هزینه مضاعف می شود. امروزه این روش دیگر یک روش بهینه و مقرون به صرفه به شمار نیامده و شیوه های نوین جایگزین آن گردیده است که نه تنها فرآیند رنگ بری را با کیفیت خیره کننده به انجام می رساند بلکه هزینه های مربوط به این عملیات را کاهش می دهد.

واترجت صنعتی شیوه ای مدرن برای رنگ بری

دستگاه های واترجت صنعتی یا شوینده فشار قوی وظیفه تولید جریان آب پر فشار را بر عهده دارند که بر اثر اصابت جریان آب با سطوح لایه های سخت جداسازی می شود. حذف خطوط ترافیکی یکی از کاربردهای مهم و جالب توجه واتر جت های صنعتی است که امروزه به عنوان یکی از شیوه های کاملاً مدرن و کارآمد مطرح می گردد. به منظور انجام رنگ بری معابر و خیابان ها واترجت صنعتی فوق فشار قوی با فشار عملیاتی 2500 بار به همراه نازل مخصوص زمین شوی به کار می رود.

حذف خط کشی خیابان با نازل زمین شوی

نازل زمین شوی از تجهیزات جانبی مفیدی است که یکی از کاربردهای مهم و تاثیر گذار آن از بین بردن خط کشی های ترافیکی می باشد. با استفاده از واترجت صنعتی و نازل زمین شوی رنگ های بر روی سطح آسفالت پاک سازی شده و در این روش هیچ گونه آسیبی به سطح وارد نمی شود، در نتیجه آن دیگر نیازی به صرف هزینه های گزاف برای ترمیم آسفالت خیابان نخواهد بود. بهره مندی از شوینده های فوق فشار قوی یک روش سازگار با محیط زیست بوده زیرا که بدون استفاده از هیچ نوع ماده شیمیایی و تنها به وسیله نیروی آب خطوط ترافیکی را حذف می نماید.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :