meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : E500 برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

کندن پوست چوب با واترجت

استفاده از چوب از در باز کاربرد فراوانی در صنایع مختلف داشته است. آماده سازی و کهیا نمودن این چوب ها برای استفاده در صنایع بسیار وقت گیر بوده و هزینه های بالای نیروی کار و تجهیزات را در بر می گرد. در حالیکه استفاده از شیوههای نوین و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه واترجت یا شوینده های فشار قوی علاوه بر افزایش سرعت، باعث ارتقا کیفیت و کاهش هزینه ها می شود.


 عملکرد دستگاه واترجت صنعتی

اساس عملکرد واترجت های صنعتی بر پایه پاشش پر فشار آب بر روی سطوح استوار می باشد. فشار آب وارد شده در دستگاه واترجت صنعتی یا شوینده فشار قوی توسط پمپ دستگاه بالا رفته و در نهایت از نازل های دستگاه بر روی سطوح هدف پاشش می شود. دو فاکتور مهم در دستگاه های واترجت عبارتند از سرعت یا دبی آب خروجی و فشار آب. هر چه فشار آب دستگاه بیشتر باشد، توانایی دستگاه درجداسازی آلاینده های عمیق تر بیشتر بوده و هر چه سرعت یا دبی آب بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش می یابد.

 

مزایای استفاده از دستگاه واترجت در جداسازی پوست درخت

استفاده از واترجت های پر فشار در جداسازی پوست درختان علاوه بر کیفیت بالایی که دارد باعث حفظ ساختار اصلی و طبیعی چوب می شود. استفاده از نازل ها و فشار مناسب پاشش آب بدون ایجاد آسیب در تنه درخت، پوست آن را جدا می نماید. لنس های متنوع بکار رفته در ساختار این واترجت ها امکان افزایش و کاهش فاصله نازل ها از سطح بدنه، این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا با تغییر فاصله باعث ارتقا کیفیت و عدم ایجاد آسیب به تنه درخت شده و سطوح صافی را ایجاد نماید، در حالیکه، استفاده از دستگاه های صنعتی دیگر، برای جداسازی پوست درخت و ایحاد سطوح صاف در بدنه درخت در دو مرحله انجام شده و علاوه بر هزینه بالا زمان بر نیز می باشد. استفاده از آب خالی در واترحت های پر فشار، باعث سازگاری این دستگاه ا با محیط زیست شده است. 

درخواست اطلاعات :