meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 2500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

نظافت سالن رنگ با واترجت

سالن های رنگ یکی از آلوده ترین اماکن در صنایع محتفی چون خودرو سازی می باشند. نشست و خشک شدن لایه های مختلف و ضخیم رنگ در این اتاقک ها، نظافت آنها را با دشواری هایی همراه نموده است. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی و دستی در نظافت و شستشوی سطوح علاوه توانایی لازم و کافی برای از بین بردن آلاینده های این محیط ها را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی را بر طرف سازد. این در حالیست که استفاده از تجهیزات مکانیزه ایی چون دستگاه های واترجت با استفادهاز پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را جدا نموده و سطوحی عاری از آلودگی را در زمانی کوتاه ارائه می دهند. استفاده از نازل های گوناگون با تنظیم جهت پاشش اب پر فشار نقش موثری در سرعت عملیات نظافت ایفا می نمایند. 


مزایای استفاده از دستگاه واترجت در نظافت سالن های رنگ

یکی از پر کاربردترین مصارف دستگاه های واترجت صنعتی شستشو و نظافت سطوح آغشته به رنگ می باشد. این دستگاه ها به واسطه استفاده از پاشش آب با فشار بالا به لایه های رنگ چسبیده به سطوح ضربه زده و موجب جدا شدن آنها از روی سطوح می شوند. استفاده از نازل هایی مانند نازل اسکیتر موجب تسهیل در امر نظافت می شود. سرعت بالای این دستگاه ها در نظافت در کنار کیفیت بالایی که ارائهمی دهند موجب اافزایش محبوبیت آنها در بین کاربران گردیده است. 


ویژگی های دستگاه کارواش صنعتی

دستگاه هاای واتر جت یا همان کارواش های صنعتی شامل ورودی آب، موتور، پمپ، شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل های پاشش می باشند. پمپ واتر جت به عنوان اصلی ترین بخش دستگاه وظیفه افزایش فشار اب و پاشش آب پر فشار به بیرون را بر عهده دارد. سرعت پاشش و فشار پاشش آب دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های واترجت می باشند. هر چه سرعت پاشش اب افزایش یابد، سرعت عملیات نظافت بیشتر شده و هر چه فشار آب پاشش شده بیشتر شود توانایی دستگاه در حذف و نظافت لایه های عمیق آلودگی بیشتر می شود. 

درخواست اطلاعات :