meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : scrubber dryer برند : Columbus گروه : اسکرابر

نظافت پارکینگ ها، سریع و آسان با زمین شوی صنعتی

همه روزه در محیط یک پارکینگ خودروهای زیادی تردد می نمایند، از این رو سطوح پارکینگ ها همواره در معرض آلودگی های متنوعی قرار دارد، لکه روغن، رد لاستیک و گرد و غبار از جمله برخی از این عوامل آلوده کننده می باشند. در نتیجه این محیط ها باید به صورت مستمر مورد نظافت قرار بگیرند. به کارگیری دستگاه های نظافت صنعتی می تواند در رسیدن به این هدف تاثیر بسزایی داشته باشد. این دستگاه ها با کاهش زمان مورد نیاز برای نظافت سرعت عملیات را افزایش می دهد.

مهم ترین مشکلات در نظافت پارکینگ ها

وسعت بالای پارکینگ ها، رفت و آمد مداوم خودروها، ایجاد سطحی لغزنده پس از نظافت به روش های سنتی، نیاز به مراقبت از کفپوش ها به منظور ایجاد بستری مناسب برای عبور و مرور خودروها، همگی به لزوم استفاده از دستگاهی مکانیزه و کاملا تخصصی به منظور انجام این عملیات اشاره می نماید. دستگاه کفشوی صنعتی به عنوان یکی از محبوب ترین و رایج ترین دستگاه های نظافت سطوح کف می تواند به طور گسترده در محیط پارکینگ ها مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه کاملا مکانیزه در دو نوع سرنشین دار و دستی طراحی شده، هریک از این دو دستگاه با ویژگی های متفاوت خود می توانند در مکان های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

زمین شوی صنعتی سرنشین دار ایده آل برای همه

دستگاه اسکرابر صنعتی در نوع سرنشین دار با تعبیه یک صندلی این امکان را برای کاربر فراهم می آورد تا بدون احساس خستگی و با سرعت بالا به نظافت محیط هایی از قبیل پارکینگ ها بپردازد. همچنین هدایت پذیری آسان، مانورپذیری بالا، استفاده از آب تمیز در هربار شستشو، سهولت در تخلیه مخزن آب کثیف، امکان خشک نمودن سطح همزمان با شست وشو و عدم ایجاد لغزندگی پس از نظافت همگی از مزایای به کارگیری دستگاه زمین شوی صنعتی می باشد. همچنین اسکرابر سرنشین دار به باتری مجهز بوده و بدون محدودیت در جابه جایی می تواند به راحتی در محیط های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. 

درخواست اطلاعات :