meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 2500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

عملیات سنگین نظافتی با واترجت

تجهیزات و ماشین آلات صنعتی با گذشت زمان و نشست آلاینده ها آلوده و کثیف شده و عملکرد بهیه آنها کاهش می یابد. از این رو شستشو و از بین بردن آلاینده ها امری ضروری می باشد.. علاوه بر این استفاده از پوشش رنگ به منظور محافظت از لایه های زیرین امری متداول می باشد. مسلما با گذشت زمان لایه های رنگ به کار رفته بر روی سطوح پوسیده شده و نیاز به ترمیم دارد. حذف لایه پوسیده و آماده سازی سطح برای رنگ مجدد، با استفاده از شیوه های سنتی امکان پذیر نبوده و نیازمند تکنولوژی های نوین می باشد. واترجت صنعتی فشار قوی به واسطه پاشش بسیار پر فشار آب، تمامی لایه های رنگ و الودگی ر احذف نموده و سطوحی تمیز و عاری از آلودگی بر جای می گذارد. با توجه به توان بالای واترجت صنعتی فوق فشار قوی، در شستشو و حذف لایه ها از روی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی، از این دستگاه ها در عملیات های گوناگونی چون شستشو، رنگ بری، لایه برداری و شستشوی مبدل حرارتی استفاده می نمایند.

اساس عملکرد دستگاه واترجت صنعتی

واترجت صنعتی به منظور افزایش فشار آب تو.لید شده است. این دستگاه به منظور افزایش فشار آب ورودی مجهز به پمپ فشار قوی می باشد. آب با فشار معمولی وارد دستگاه واترجت شده و در نهایت با فشار بالا از طریق شیلنگ فشار قوی و لنس و نازل بر روی سطوح هدف پاشش می گردد. آب پر فشار با ضربه زدن به لایه های آلودگی موجب جدا شدن آنها از روی سطوح هدف می گردد. دو فاکتور مهم در دستگاه واترجت صنعتی فشار و دبی آب می باشد. هر چه فشار پاشش بیشتر باشد، توان دستگاه در حذف لایه های عمیق آلودگی بیشتر می شده و هر چه سرعت پاشش بالاتر باشد، سرعت عملیات شستشو و نظافت افزایش می یابد.

مزایای استفاده از واترجت صنعتی

واترجت صنعتی به واسطه استفاده از سامانه های مکانیزه در مقایسه با شیوه های سنتی و دستی سرعت و کیفیت بالاتری داشته و از این رو موجب کاهش در زمان و هزینه ها می گردد. کاهش در تعداد نیروی خدماتی از دیگر ویزگی های کار با دستگاه واترجت می باشد. کاهش در مصرف آب و منابع انرژی از دیگر ویژگی های استفاده از واترجت صنعتی می باشد.

درخواست اطلاعات :