meta name="video_type" content="video/mp4" />

جمع آوری مواد پودری با مکنده صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DG2

در برخی از محیط های صنعتی با شرایط کاری دشوار مقدار زیادی مواد به صورت آلودگی یا ضایعات به وجود می آید. این ضایعات می تواند به شکل های مختلفی هم چون توده های عظیمی از مواد ریز و پودری، پودر سنگ آهن، مواد سنگین و چگال و ... باشد که برای جمع آوری آن ها نیاز به ابزارهای تخصصی ویژه ای می باشد. این مواد در برخی مواقع آلودگی به شمار می آیند و گاهی نیز ضایعاتی هستند که دارای قابلیت بازگرداندن به مراحل تولید خواهند بود. بنابراین در چنین شرایطی جلوگیری از هدر رفت مواد و بازیابی آن ها با استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی می تواند از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه باشد و از صرف هزینه های بیهوده و گزاف ممانعت به عمل آید.

کارایی فوق العاده جاروبرقی صنعتی

دستگاه های جاروبرقی صنعتی همان طور که از نام آن مشخص است، جهت استفاده در محیط های صنعتی با شرایط کاری سخت طراحی و ساخته شده اند. مکنده های صنعتی با برخورداری از قدرت مکش بسیار بالا و هم چنین دارا بودن بدنه ای فولادی و بسیار مقاوم قادر است انواع مواد سنگین را در حجم بالا مکش کند. هر نوع ماده ای مشخصات منحصر به فرد خود را دارد که متناسب با هر کدام از آن ها جاروبرقی صنعتی و تجهیزات جانبی مناسب انتخاب می گردد.

کاربرد مکنده صنعتی در صنایع

دستگاه های مکنده صنعتی ساز و کاری ساده دارند و در عین حال بسیار مقاوم و مستحکم هستند و به آسانی در محیط های صنعتی به کار گرفته می شوند. جارو برقی صنعتی نه تنها برای نظافت بلکه برای انجام عملیاتی مانند انتقال مواد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به این که صنایع به تجهیزات نظافتی سنگین نیاز دارند، مکنده های صنعتی تخصصی به لطف دارا بودن طراحی دقیق مهندسی، با ارائه عملکردی کارآمد و مؤثر بسیاری از عملیات های صنعتی را با سرعت، سهولت و ایمنی به انجام می رساند.

تگ ها :

جاروی مرکزی

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :