meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت صنایع غذایی با واترجت آب گرم

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180
نظافت تجهیزات صنعتی بکار رفته در صنایع غذایی معمولا به واسطه استفاده از مواد اولیه چرب و روغنی یا تولید چنین محصولاتی دشوار می باشد. متداول ترین راه برای از بین بردن لکه های چرب و روغنی، استفاده از مواد شوینده می باشد که تاثیر قابل ملاحظه ایی در نظافت و از بین بردن آلودگی ها دارد، اما استفاده از مواد شوینده در نظافت تجهیزات صنایع غذایی به واسطه ارتباط مستقیمی که این صنایع با سلامت افراد دارند، با محدودیت هایی همراه می باشد. از این رو استفاده از شیوه های نوین و دستگاه های مکانیزه ای چون واترجت های صنعتی که بدون استفاده از مواد شوینده تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را از بین می برند، گزینه مناسبی در نظافت صنایع غذایی می باشد.

دستگاه واترجت صنعتی

واتر جت ها یا شوینده های فشار قوی به واسطه پاشش آب پر فشار بر سطوح کثیف تمامی آلودگی های چسبیده را از سطح جدا نموده و سطوحی عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. عملکرد دستگاه های واترجت همانند پمپ های قدیمی آب می باشد با این تفاوت که  به خاطر موتور الکتریکی به کار رفته در ساختار واترجت، قدرت بیشتری از شیوه های دستی دارند. واترجت ها بر اساس دمای آب خروجی به دو دسته واترجت های آب گرم و واترجت های آب سرد تقسیم می شوند.

دستگاه واترجت آب گرم

اساس عملکرد دستگاه های واترجت آب گرم همانند دستگاه های واترجت آب سرد می باشد با این تفاوت که واترجت های گرم به خاطر افزایش حرارت و دمای آب، مجهز به سیستم گرم کن می باشند. از آنجایی که عبور آب گرم از داخل پمپ دستگاه به آن آسیب زده و باعث کاهش عمر دستگاه می شود، سیستم گرم کن دستگاه بعد از پمپ قرار می گیرد، از این رو فشار دستگاه های واترجت آب گرم از دستگاه های واترجت آب سرد کمتر می باشد. این دستگاه ها به واسطه حرارت آب، قابلیت ویژه ایی در از بین بردن لکه های چرب و روغنی دارند. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :