meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : THERMC13/180 برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

شستن پارکینگ با واترجت

سطوح کف پارکینگ ها به علت رفت و آمد و تردد بالای خودروها و توقف های طولانی مدت معمولا آغشته به روغن و دوده می باشد. استفاده از شیوه های سنتی در نظافت این اماکن به خاطر ماهیت چسبندگی این آلاینده ها کارآیی لازم را نداشته و نمی تواند نظافت موثر، سریع و با کیفیتی را ارایه دهد. عدم رسیدگی مناسب و نظافت سطوح می تواند آسیب های جبران ناپذیری را بر سطوح کف وارد نوده و هزینه های گزافی در پی داشته باشد. از این رو استفادهاز ابزار مناسب و کار آمدی چون دستگاه های واترجت آب گرم با استفاده از پاشش پرفشار آب داغ کارآیی ویژه ایی در نظافت و از بین بردن انواع آلایندهای روغنی و چرب مانند قیر و روغن ها دارند.

مزایای استفاده از دستگاه واترجت

واترجت ها با اسنفاده از پاشش آب پر فشار تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند، واترجت ها دستگاه هایی سازگار با محیط زیست بوده و با کاهش در حجم آب مصرفی در عملیات نظافت، موجب صرفه جویی در مصرف آب می شوند. واترجت های آب گرم توانایی ویزه ایی در نظافت و از بین بردن آلودگی های چرب و الکتروستاتیک داشته و به واسطه نازل های بلند و باریک می توانند نقاط دور از دسترس را نظافت نمایند. در این دستگاه ها به منظور نظافت بیشتر یا ضد عفونی سطوح می توان از پاشش مواد شوینده نیز استفاده نمود. 

ویژگی های دستگاه واترجت آب گرم

دستگاه های واترجت آب گرم به منظور افزایش دمای آب مجهز به سیستم گرمکن می باشند. ابعاد این دستگاه ها نسبت به نمونه های آب سرد بزرگتر بوده و قیمت بالاتر و هزینه های تعمیر و نگهداری بیشتری از نمونه های آب سرد دارند. واترجت های آب گرم به واسطه پاشش پر فشار آب با دماهای بالا، کارآیی ویژه ایی درنظافت و از بین بردن آلودگی های چرب و الکتروستاتیک داشته و برای نظافت سطوح روغنی مانند سطوح پارکینگ ها کاربرد ویژه ایی دارند.

درخواست اطلاعات :