meta name="video_type" content="video/mp4" />

مکش آلودگی نفتی با مکنده صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Sibilia گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : S8D40
نظافت و جمع آوری آلاینده ها بخش مهمی در صنایع بوده و به واسطه ماهیت آلاینده ها و مواد مصرفی در صنایع، نیازمند ابزار ها و تجهیزات خاص نظافتی می باشند. استفاده از شیوه های سنتی و دستی برای جمع آوری و دفع آلودگی ها و لجن های به جای مانده از مواد نفتی غیر ممکنن بوده و نیازمند تجهیزات مخصوصی می باشد که علاوه بر جمع آوری آلاینده قابلیت انتقال آسان آنها را نیز فراهم آورد. مکنده های صنعتی آب و خاک، بهترین گزینه برای جمع آوری این گونه آلاینده ها می باشند. از دیگر کربرد های این دستگاه ها می توان به جمع آوری مواد خام از دست رفته در خطوط تولید و باز گرداندن آنها به چرخه تولید، حفظ و نگهداری از خطوط تولید و ارتقا سطح بهداشت و ایمنی محیط اشاره نمود. 

اساس کارکرد مکنده صنعتی

مکنده های صنعتی با استفاده از موتور مکنده هوای داخل مخزن را مکش نموده و با ایجاد فشار منفی در داخل می شوند. اختلاف فشار فضای بیرون و مخزن دستگاه موجب مکش مواد به داخل مخزن می گردد. سرعت مکش و قدرت مکش دو فاکتور اساس در دستگاه های مکنده می باشند. هر چه سرعت جریان هوا بیشتر باشد، سرعت نظافت بالاتر بوده و هر چه قدرت مکش بالاتر باشد توانایی دستگاه درمکش مواد چگال تر بالا می رود. 


ویژگی های مکنده صنعتی

منبع تغذیه دستگاه های مکنده انرژی الکتریکی یا سوخت گازوئیلی می باشد. این دستگاه ها علاوه بر جامدات توانایی مکش مواد مایع را نیز دارا می باشند. فیلتر های لایه ایی کلاس M  بکار رفته در این دستگاه ها باعث افزایش چشمگیری در سطح فیلتراسیون دستگاه و افزایش کیفیت آن گردیده است. این مدل از مکنده ها به منظور نظافت موثر و کامل فیلتر ها از کمپرسور هوا استفاده می نمایند. مکنده های صنعتی قابلیت اتصال به مخازن رابط با هدف انجام عملیات های گوناگون را دارند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :