meta name="video_type" content="video/mp4" />

مکنده کارخانجات صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DM3

کارخانجات و سوله‌های کارگاهی با توجه به حجم بالای کاری، در معرض انواع مختلف آلودگی های ریز و درشت می باشند. از جمله مصارف زیاد دستگاه‌های مکنده صنعتی نظافت و پاکسازی این محیط‌ها می باشد.

دستگاه جارو برقی صنعتی از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است و می توان با استفاده از آن، کف کارگاه‌ها و همچنین بخش‌های مختلف از جمله شیارها و درزها و فضاهای زیر دستگاه‌ها، ماشین آلات و نوارهای نقاله را نظافت نمود که این مکان‌ها را با استفاده از اسکرابر نمی توان تمیز نمود.

در برخی کارگاه‌های تولیدی ذرات پودری ریز و سمی وجود دارد که استنشاق آنها برا افراد بسیار مضر است لذا در این محیط‌ها استفاده از جارو برقی صنعتی به دلیل قدرت و سرعت مکش بالا و همچنین سیستم فیلتراسیون قدرتمند بسیار مناسب و کارامد است که از بازگشت مجدد این ذرات ریز به محیط جلوگیری می نماید.

از جمله مکنده های  پر کاربرد کمپانیdelfin   جارو برقی صنعتی DM3 می باشد که در صنایع مختلف از جمله آزمایشگاه‌ها، کارخانجات صنعتی، صنایع فولاد و ریخته گری و... کاربردهای فراوانی دارد. این دستگاه تک فاز، سه موتوره بوده و هر یک از سه موتور با کلید جداگانه، قابلیت روشن و خاموش شدن دارد. و با توجه به میزان قدرت و سرعت مکش مورد نیاز در مصارف مختلف، می توان از یک یا دو و یا هرسه موتور دستگاه استفاده نمود.

همچنین این مکنده در گروه دستگاه‌های جاروبرقی آب و خاک قرار دارد که از قابلیت های آن، مکش همزمان مواد جامد و مایع می باشد.

ویژگی های مکنده صنعتی DM3

بدنه این مکنده از جنس فولاد مستحکم است که باعث مقاومت بالای آن در محیط های صنعتی می گردد. اهرم تعبیه شده در این دستگاه موجب سهولت جدا سازی مخزن 100 لیتری گردیده و همچنین وجود 4 چرخ در زیر مخزن این جاروبرقی موجب سهولت در جابجایی مخزن جهت تخلیه می شود.

در سیستم فیلتراسیون این جاروبرقی تک فاز از فیلتر پلی استری ستاره ای استفاده گردیده است که می تواند ذرات را تا اندازه 3 میکرون در خود فیلتر کند و برای نظافت این فیلتر، از اهرمی استفاده شده است که باعث تکان دادن فیلتر می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :