meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت و جلابخشی پاساژ با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus صنعت : سایر گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

مجتمع های تجاری و پاساژ ها به دلیل تردد زیاد و آلودگی های گوناگون از قبیل مواد خوراکی ریخته شده بر روی سطوح، آثار رد پا و... همواره نیاز به مداومت در نظافت دارند. اما این پاکیزگی دائمی به سادگی برقرار نمی شود. از رایج ترین روش های نظافت و شستشو، استفاده از ابزار های سنتی و دستی شستشو می باشد که همواره با مشکلاتی روبرو است. برخی از معایب این تجهیزات قدیمی به شرح روبرو است: سرعت نظافت بسیار پایین بوده و به دلیل رفت و آمد زیاد امکان نظافت در روز و بخصوص ساعات شلوغ وجود ندارد، به دلیل خیس ماندن سطوح پس از شستشو و امکان بروز آسیب از طریق لغزیدن به مشریان و دیگر افراد حاضر در پاساژ، می بایست شستشو را در زمانی انجام داد که فرصت کافی برای خشک شدن باشد، باقی ماندن رد آب پس از شستشو، عدم جلابخشی به سطح به وسیله تجهیزات دستی شستشوی و به همین ترتیب کیفیت بسیار پایین شستشو همگی از معایب روش دستی هستند که موجب نارضایتی پس از شستشو می باشند. در مقابل می توان از دستگاه های نظافت صنعتی مانند اسکرابر بهره برد.

شستشوی سطوح وسیع پاساژ با اسکرابر سرنشین دار باطری دار

دستگاه اسکرابر انواع گوناگون با ویژگی های متفاوتی دارد که در بین آن ها اسکرابر باطری دار و اسکرابر سرنشین دار بهترین نوع برای شستشوی پاساژ می باشند. دلیل پیشنهاد این مدل به منظور نظافت و شستشوی فروشگاه های بزرگ این می باشد که با اسکرابر سرنشین دار می توان در مدت زمان کوتاهی سطح وسیعی را شست. همچنین وجود کابل در اسکرابر ها در هنگام شستشوی پاساژ ها ممکن است برای حاضرین در فروشگاه مزاحمت ایجاد کند. به همین دلیل از اسکرابر باطری دار می توان برای نظافت بهینه مجتمع های تجاری استفاده کرد.

مزایای بهره گیری از اسکرابر

با استفاده از کفشوی صنعتی می توان سرعت شستشو را بالا برد و این کار را در مدت زمان کوتاه تری انجام داد. همچنین استفاده از زمین شور صنعتی که قادر است با مکانیزم مکش آب کثیف به مخزن موجب خشک کردن کامل سطوح شود، باعث از بین بردن احتمال آسیب به دلیل لغزش افراد پس از شستشو می گردد. به همین ترتیب می توان از این دستگاه در زمان های شلوغی و اوج آلودگی در اثر رفت و آمد نیز استفاده کرد. کیفیت شستشو با استفاده از زمین شوی صنعتی بسیار بالا رفته و نتیجه مورد انتظار پس از اتمام فرآیند شستشو حاصل می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :