meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : RA43B20 برند : Columbus گروه : اسکرابر

اسکرابر مرکز خرید

اماکن تجاری به علت تردد بالا و ازدحام جمعیت مستعد انواع آلودگی ها می باشند از این رو به منظور ارتقا سطوح بهداشتی محیط و تامین سلامت مراجعه کنندگان و شاغلین در این اماکن نظافت و شستشو امری لازم و ضروری می باشد. علاوه بر این سطوح براق و درخشان با افزایش جلوه های بصری محیط موجب جذب بیشتر مشتریان می گردد. البته استفاده از شیوه های سنتی نظافت و به کار گیری تی و سطل آب برای شستشوی سطوح، کیفیت مطلوبی نداشته و نمی تواند خواسته های نظافتی محیط را فراهم کند. از  این رو استفاده از شیوه های نوین و بکار گیری دستگاه های مکانیزه نظافتی چون اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی گزینه مناسبی برای نظافت و شستشوی سطوح در چنین اماکنی می باشد. 

دستگاه اسکرابر صنعتی

مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، برس دیسکی، موتور مکنده و تی اجزای اصلی دستگاه اسکرابر می باشند. دستگاه های کف شوی با استفاده از پاشش آب تمیز و سیستم برس زنی تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت نموده و در نهایت با مکش آب آلوده ناشی از شستشو سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. 

مزایای استفاده از اسکرابر به جای شیوه های سنتی نظافت

بر خلاف شیوه های سنتی که از تی و سطل آب برای شستشوی سطوح استفاده می نمود، و با اولین شستشوی تی کثیف در سطل ، آب آن کثیف شده و در ادامه فرآیند تی کشی باعث انتقال آلودگی ها به سایر نقاط می شد، دستگاه های اسکرابر همواره از پاشش آب تمیز برای شستشوی سطوح استفاده نموده و مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شوند. کیفیت و سرعت عملیات نظافتی با استفاده از دستگاه های کف شوی بسیار بالاتر از کیفیت شیوه های سنتی می باشد. دستگاه های کف شوی با کاهش در زمان نظافت و تعداد نیروی خدماتی تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری دارند. این دستگاه ها با کاهش در مصرف آب نسبت به شیوه های سنتی نظافت موجب صرفه جویی در آب شده و از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند. 

درخواست اطلاعات :