meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سطوح انبار با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus صنعت : سایر گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55B40

شستشو و نظافت گرد و غبار و آلودگی های سطحی نه تنها تاثیر بسزایی در افزایش عمر مفید کف پوش ها و تجهیزات دارد بلکه تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت محصولات تولیدی داشته و می تواند افزایش سود آوری و بهره وری را در پی داشته باشد. استفاده از شیوه های نوین و بهره گیری از ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های اسکرابر یا کف شوی های صنعتی علاوه بر افزایش سرعت عملیات نظافت، کیفیت آن را نیز بهبود بخشیده و نظافت موثر و با کیفیت ر رد زمان کوتاه تری انجام می دهند. 


ویژگی های دستگاه اسکرابر 

اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی صنعتی با استفاده از سیستم برس زنی تمامی انواع آلودگی های چسبیده به سطح را نظافت می نمایند، این دستگاه ها به واسطه تفکیک مخازن آب تمیز و آب کثیف همواره از پاشش آب تمیز در نظافت استفده نموده و مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شوند. مکش کامل آب آلوده ناشی از شستشو با جمع آوری کامل آب، سطوح و کاملا خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نماید. پهنای شستشوی 55 سانتیمتری این دستگاه، به همراه ظرفیت 40 لیتری مخازن آب تمیز و آب کثیف موجب افزایش بهره وری دستگاه در نظافت اماکن کوچک تا متوسط گردیده است. قدرت مانور و قابلیت جا به جایی بالای این دستگاه از دیگر ویژگی هایی می باشد که کارآیی دستگاه کف شوی را در نظافت اماکن کوچک و معابر باریک و متراکم افزایش داده است. 


منبع تغذیه اسکرابر دستی 

این مدل از اسکرابر یا کف شوی دستی مجهز به باتری بوده و انرژی لازم برای حرکت را از انرژی ذخیره شده در باتری تامین می نماید. استفاده از باتری در ساختار این دستگاه ها اگر چه موجب افزایش قابل ملاحظه ایی در وزن دستگاه می گردد اما دامنه حرکتی اسکرابر به واسطه استفاده از کابل برق محدود نشده و امکان دسترسی به نقاط دور از دسترس را برای کاربر فراهم می نماید. 


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :