meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100noBAC برند : Columbus گروه : اسکرابر

کاربرد اسکرابر بیمارستانی در نظافت مراکز درمانی

بیمارستان ها و مراکز درمانی به واسطه نوع فعالیتشان در ارتباط مستقیم با عوامل بیماری زا می باشند. عدم نظافت صحیح و با کیفیت این مراکز درمانی می تواند تاثیر مستقیمی بر شیوع انواع بیماری ها داشته باشد. با توجه به حجم بالای عوامل بیماری زا در محیط های در مانی شستشو و نظافت این محیط ها اهمیت دو چندانی داشته و به نوعی ضامن سلامت افراد شاغل و حاضر در محیط می باشد. با توجه به اینکه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت از توان لازم و کافی برای شستشو و نظافت حجم کثیری از آلاینده ها و عوامل بیماری زا برخوردار نمی باشد، شستشو و نظافت چنین محیط هایی نیازمند ابزار های خاص و تخصصی می باشد که قادر به حذف موثر و کامل عوامل بیماری زا باشند. دستگاه های اسکرابر آنتی باکتریال یکی از این دستگاه های کاربردی می باشند.

ویژگی های منحصر به فرد اسکرابر آنتی باکتریال

اسکرابر آنتی باکتریال دستگاهی تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف محیط هایی است که نیازمند رعایت استاندار های بالای بهداشتی می باشند. عملکرد اصلی این دستگاه ها همانند اسکرابرهای استاندارد می باشد. بدین معنا که اسکرابر های بیمارستانی نیز همانند دیگر اسکرابر ها مجهز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و برای حذف آلاینده ها از سیستم پاشش آب و برس زنی استفاده می نمایند. تنها تفاوت اصلی این دستگاه ها با نمونه های استاندارد، استفاده از نانو یون نقره در ساختار اجرای دستگاه به ویژه مخازن آب، قادر به حذف و نابودی کامل باکتری ها و دیگر عوامل بیماری زا می باشند. خاصیت آنتی باکتریالی دستگاه های اسکرابر بیمارستانی مادام العمر بوده و این دستگاه ها بدون نیاز به استفاده از مواد شوینده و ضد عفونی کننده قادر به ضدعفونی سطوح می باشد.

انواع اسکرابر های بیمارستانی

اسکربر های بیمارستانی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط هایی با ابعاد گوناگون و همچنین محیط های متراکم، در مدل های دستی و خودرویی طراحی و تولید می شوند. نمونه های دستی اسکرابر بیمارستانی ابعاد کوچک و فشرده ای داشته و از این رو برای شستشو و نظافت راهرو ها، معابر باریک، سطوح زیر تخت ها و میز ها گزینه ای مناسب می باشند در حالیکه نمونه های خودرویی برای محیط هایی با وسعت بیشتر به کار گرفته می شوند. 

درخواست اطلاعات :